26 lipca 2020

Tomasz Rogóż o sobotnim meczu

Tomasz Rogóż (trener CANPACK Okocimski Brzesko): -„Przy wyniku 2:0 stwarzamy sobie jeszcze co najmniej kilka stuprocentowych sytuacji by podwyższyć wynik i zamknąć mecz. Jak się nie wykorzystuje takich sytuacji, a przy okazji daje się drużynie bardzo ambitnie walczącej możliwość powrotu do meczu, która strzela dwie bramki przy naszych prostych błędach to się spotkanie przegrywa. Karne to już loteria i kwestia dyspozycji bramkarza, dziś nam zabrakło szczęście przy wykonywaniu jedenastki co sprawia, że odpadamy z dalszej rywalizacji.

Z przebiegu meczu uważam, że dłużej utrzymywaliśmy się przy piłce i stworzyliśmy sobie kilkanaście 100% sytuacji by strzelić bramkę. Niestety udało się wykorzystać tylko trzy, które okazało się być za mało. Nie można takich sytuacji nie wykorzystywać bo później się to zemści, tak jak w naszym przypadku.

Mówiliśmy przed meczem i przestrzegaliśmy się, żeby nie lekceważyć przeciwnika. Strzelamy dwie bramki i chyba za bardzo uwierzyliśmy, że jest po meczu . Chłopaki chyba chcieli dowieść ten wynik w jak najmniejszym nakładem sił, co niestety nie wyszło.”

Komentarze