31 sierpnia 2019

Pokonać niepokonanych

W niedziele 1 września czekają nas kolejne piłkarskie emocje. Tym razem CANPACK Okocimski Brzesko uda się do Nowego Sącz by w ramach 6. kolejki zmierzyć się z rezerwami pierwszoligowej Sandecji. Początek spotkania rozegrany zostanie o godzinie 11:0 na stadionie przy ul. Kilińskiego 47 w Nowym Sącz. Sędzią niedzielnych zawodów zostanie Dominik Paul z KS Kraków. Jednocześnie przypominamy, że spotkanie obu zespołów odbędzie się bez udziału publiczności.

Druga drużyna Sandecji Nowy Sącz bardzo dobrze radzi sobie w obecnych rozgrywkach IV ligi gr. wschodniej. Dotychczas zespół zdołał uzbierać na swoim koncie 9 punktów (3 zwycięstwa, 0 remisów, 0 porażek) co daje mu możliwość zajęcia szóstej lokaty w ligowej tabeli. Ostatni raz zawodnicy trenera Janusza Świerada wybiegli ma murawę 18 sierpnia nie dając żadnych szans ekipie Lubania Maniowy wygrywając 5:0. Następnie zespół „biało-czarnych” musiał pauzować, a w ostatniej kolejce z powodu zalanego boiska w Białce Tatrzańskiej mecz został odwołany. Obecnie najskuteczniejszym strzelcem zespołu jest Hubert Maślanka, który ma na swoim koncie trzy bramki.

Ostatnie spotkania Sadecji II Nowy Sącz:
Lubań Maniowy – Sandecja II Nowy Sącz 0:5
Sandecja II Nowy Sącz – Wolania Wola Rzędzińska 1:0
Wierchy Rabka Zdrj – Sandecja II Nowy Sącz 1:3

Przed zespołem CANPACK Okocimski Brzesko bardzo trudne spotkanie. Zawodnicy trenera Tomasza Rogóża muszą się zmierzyć z zespołem, który do tej pory nie poniósł żadnej porażki, a do tego stracił zaledwie jednego gola, strzelając ich już dziewięć. Mimo to „Piwosze” jadą do Nowego Sącz z zamiarem odniesienia pozytywnego wyniku co z pewnością poprawiłoby humory po ostatniej porażce z BKS Bochania. Obecnie zespół z Brzeska plasuje się na 8 miejscu mając w dorobku 7 punktów.

Ostatnie spotkania CANPACK Okocimski Brzesko:
CANPACK Okocimski Brzesko – BKS Bochnia 0:1
Glinik Gorlice – CANPACK Okocimski Brzesko 0:0
CANPACK Okocimski Brzesko – Poprad Rytro 2:0

Komentarze