24 lipca 2019

Sparingowo z Sokołem Maszkienice

W środę  24 lipca zespół CANPACK Okocimski Brzesko rozegra swój piąty mecz kontrolny w okresie przygotowawczym do startu IV ligi gr. wschodniej. Tym razem ich rywalem będzie Sokół Maszkienice, który obecnie rywalizuje na boiskach ligi okręgowej. Początek spotkania wyznaczono na godzinę 19:00 na boisku w Maszkienicach.

Sokół Maszkienice to zespół, który zakończył sezon 2018/2019 na ósmym miejscu mając na swoim koncie 38 punktów (12 zwycięstw, 2 remisy, 12 porażek). W okresie przygotowawczym podopieczni trenera Jana Kargula rozegrali dotychczas dwa mecze sparingowe, w których odnotowali jedno zwycięstwo (Błyskawica Proszówki 4:3) oraz jedną porażkę (AP CANPACK Okocimski Brzesko – juniorzy starsi 2:6).

Ostatni raz zespoły spotkały się w lidze okręgowej w sezonie 2017/2018. Oba spotkania wygrali wtedy „Piwosze” pokonując Sokoła 4:2 oraz 2:1. Warto dodać, że w drużynie z Maszkienic przebywa kliku zawodników związanych z CANPACK Okocimski Brzesko: Michał Zydroń, Andrzej Ryglowski, Tomasz Florek, Michał Stolarz oraz Tomasz Kozieł.

Komentarze