19 czerwca 2019

Zakończenie sezonu Akademii Piłarskiej

W miniony weekend na stadionie miejskim przy ul. Okocimskiej 34 odbył się piknik rodzinny połączony z zakończeniem sezonu 2018/2019. Imprezę rozpoczął Dyrektor Akademii Marcin Jurkiewicz, który podsumował kolejny rok funkcjonowania Akademii Piłkarskiej. Pokrótce przedstawił sukcesy młodych zawodników, którzy w zakończonym sezonie starali się jak najlepiej reprezentować barwy naszego klubu. Swoją walecznością i determinacją pokazali, że walka z najlepszymi zespołami to tak naprawdę nagroda za pracę jaką się wykonuje podczas treningów.

Nie mogło również zabraknąć podziękowań dla wszystkich sponsorów oraz osób, którzy cały czas wspierają działalność naszego klubu. To dzięki nim klub funkcjonuje na co raz to wyższym poziomie. Z tego miejsca dziękujemy firmie CANPACK, która jest generalnym sponsorem Akademii Piłkarskiej, Browarowi Okocim oraz Gminie Brzesko którzy są sponsorami głównymi Klubu oraz wszystkim pozostałym firmą, które mocno przyczyniają się do naszego wspólnego sukcesu.

Podziękowania należą się również wszystkim rodzicom, którzy obdarzyli zaufaniem Akademię i którzy również ją wspierają.

Po oficjalnym otwarciu koordynator Radosław Jacek przedstawiał poszczególne drużyny, a każdy z trenerów w telegraficznym skrócie opowiedział o mijającym sezonie rozgrywkowym.

W najmłodszych kategoriach bambini- orlik, każdy z zawodników otrzymał pamiątkowy medal. W starszych kategoriach trenerzy wyróżnili również po dwóch zawodników. Pierwsza nagroda to nagroda za największy postęp i aktywność w treningu oraz godne reprezentowanie Akademii. Druga natomiast to piłkarz sezonu poszczególnych drużyn.

Młodzik 2007
Aktywność- Filip Bober
Zawodnik- Adrian Piekarz

Młodzik 2006
Jakub Szczeciński
Mateusz Dziadowiec

Trampkarze 2005
Piotr Pitaś
Dawid Poliszak

Trampkarze 2004
Franciszek Garbień
Kacper Ciuruś

Juniorzy Młodsi
Jakub Cisoń
Mateusz Cięciwa

Juniorzy Starsi
Kacper Drabik
Sebastian Musiał

Po oficjalnym wręczeniu pamiątek wszyscy zawodnicy ustawili się do pamiątkowej fotografii, po której nastąpiła wspólna zabawa. Na płycie boiska rozgrywane zostały mecze między najmłodszymi adeptami Akademii. Nie zabrakło również atrakcji dla osób, którzy nie uczestniczyli w meczach towarzyskich. Ponadto do dyspozycji uczestników był grill orz rożnego rodzaje przekąski jak i napoje. Pod koniec pikniku na boisku pojawili się ojcowie młodych zawodników, którzy miedzy sobie rozegrali bardzo zacięty pojedynek.

Komentarze