9 lutego 2019

Kacper Rojkowicz – potencjał na ekstraklasę

Miło nam poinformować, że zawodnik naszej Akademii Piłkarskiej Kacper Rojkowicz jest pod ścisłą obserwacją czołowych klubów z ekstraklasy, które jednocześnie są zainteresowane sprawdzeniem zawodnika na własnych obiektach sportowych.

Przypomnijmy, że popularny „Roju” jest podstawowym zawodnikiem w drużynie trampkarzy, z którą wywalczył awans do I Ligi Małopolskiej Trampkarzy. Zawodnik jest również etatowym reprezentantem Kadry Małopolski rocznika 2005, z którą jeździ na różnego rodzaje konsultacje oraz turnieje. Ponadto Kacper dostaje powołanie za równo na Letnią jak i Zimową Akademię Młodych Orłów, którą organizuje Polski Związek Piłki Nożnej.

Warto zaznaczyć, że nie tylko Kacper Rojkowicz znalazł się na celowniku klubów z ekstraklasy. Praca trenerów oraz dobre wyniki sprawiają, że jeszcze kliku zawodników jest pod stałą obserwacją klubów z wyższych lig.

Osoba Kacpra jest idealnym przykładem, że w naszej Akademii staramy się stworzy jak najlepsze warunki do rozwoju młodym zawodnikom. Gra w ligach małopolski i walka z najlepszymi sprawa, że zawodnicy rozwijają się jako piłkarze. Istotną rolę odgrywa również sztab szkoleniowy, który mocno pracuje z chłopakami by stawali się jeszcze lepszymi zawodnikami.

Komentarze