10 listopada 2018

Ligowe ostatki

Przed zespołem CANPACK Okocimski Brzesko ostatnie ligowe spotkanie w obecnej rundzie jesiennej. W 15 kolejce podopieczni trenera Rafała Polichta zmierzą się w meczu wyjazdowym z Olimpią Pisarzowa. Początek spotkania wyznaczona na niedzielę 11 listopada o godzinie 13:00 w Pisarzowej. Głównym arbitrem zawodów zostanie natomiast Szymon Putek z KS Wadowice.

Olimpia Pisarzowa to zespół, który zamyka ligową tabelę mając na swoim koncie zaledwie dwa punkty. Jest również jedyną drużyną, która nie odniosła zwycięstwa w obecnych rozgrywkach IV ligi notując przy tym zaledwie dwa remisy. Podopieczni Krzysztof Mirka w ostatniej kolejce ulegli Warcie Białka Tatrzańska 4:2. Autorami bramek dla Olimpii zostali Daniel Pociecha oraz Seweryn Michalik, natomiast autorem czterech goli dla Watry został Łukasz Pazurkiewicz.

Nie najlepiej wygląda również bilans bramkowy zespoły, który obecnie prezentuje się wynikiem 11:30 co również plasuje drużynę na ostatniej pozycji w lidze. Mimo to najlepszymi strzelcami zespołu są Damian Kubicki oraz Seweryn Michalik, którzy mają po dwa trafienia na koncie. Ponadto w niedzielnym meczu na pewno nie zobaczymy Piotra Oleksego, który musi pauzować za nadmiar żółtych kartek.

Ostatnie spotkania Olimpii Pisarzowa:
Watra Białka Tatrzańska – Olimpia Pisarzowa 4:2
Olimpia Pisarzowa – Poprad Muszyna 0:2
Orkan Szczyrzyc – Olimpia Pisarzowa 2:1

W dużo lepszej sytuacji znajduje się za to CANPACK Okocimski Brzesko, który po 14 kolejkach ma na swoim koncie 16 punktów co pozwala mu na zajęcie 11 miejsca w tabeli. W ostatniej kolejce podopieczni trenera Rafała Polichta mimo iż przegrywali 0:2 zdołali doprowadzić do remisu 2:2 dzieląc się tym samym punktami z BKS Bochnia. Na niedzielne spotkanie szkoleniowiec „Piwoszy” ma do dyspozycji wszystkich zawodników w tym Sergiusza Kosteckiego, który wraca do kadry po przymusowej pauzie za czerowoną kartkę, którą ujrzał w meczu z Barciczanka Barcice.

Ostatnie spotkania CANPACK Okocimski Brzesko
CANPACK Okocimski Brzesko – BKS Bochnia 2:2
Barciczanka Barcice – CANPACK Okocimski Brzesko 2:0
CANPACK Okocimski Brzesko – Lubań Maniowy 1:0

Komentarze