16 lutego 2018

W sobotę sparingowo z Tarnovią Tarnów

W sobotę 17 lutego zespół CANPACK Okocimski Brzesko rozegra swój trzeci mecz sparingowy. Tym razem zawodnicy trenera Rafała Polichta zmierzą się z przedstawicielem IV ligi Tarnovią Tarnów. Spotkanie rozegrane zostanie na sztucznym boisku przy ul. Wojska Polskiego w Tarnowie. Początek zawodów wyznaczono na godzinę 18:30.

Tarnovia Tarnów na co dzień występuje na szczeblu IV-ligowym, w którym po rundzie jesiennej zajmuje ósme miejsce mając na swoim koncie 22 punktów (6 remisów, 4 remisy oraz 5 porażek). Do liderującego zespołu z Limanowej tracą natomiast 8 punktów. Sobotnie spotkanie „biało-czerwonych” będzie czwartym meczem kontrolnym w zimowym okresie przygotowawczym. Wcześniej zespół z Tarnowa mierzył się z Rylovią Rylowa, Igloopolem Dębica oraz Dąbrovią Dąbrowa Tarnowska.

Mecze sparingowe MKS Tarnovia Tarnów:
MKS Tarnovia Tarnów – Rylovia Rylowa 2:0
MKS Tarnovia Tarnów – Igloopol Dębica 1:4
MKS Tarnovia Tarnów – Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 5:2

Dla zawodników trenera Rafała Polichta sobotnia potyczka będzie trzecim sprawdzianem przed startem rundy rewanżowej ligi okręgowej. Do tej pory „Piwosze” mierzyli się z Metalem Tarnów oraz BKS Bochnia. Do skutku nie doszedł za to mecz w miniony weekend kiedy to zespół CANPACK Okocimski miał rozegrać spotkanie z Pcimianką Pcim.

Mecze sparingowe CANPACK Okocimski Brzesko:
Metal Tarnów – CANPACK Okocimski Brzesko 0:3
CANPACK Okocimski Brzesko – BKS Bochnia 2:2

Komentarze