2 lutego 2018

BKS Bochnia kolejnym sparingpartnerem „Piwoszy”

W najbliższą sobotę 3 lutego zespół trenera Rafała Polichta rozegra swój drugi mecz sparingowy w zimowym okresie przygotowawczym do rundy wiosennej. Tym razem rywalem CANPACK Okocimski Brzesko będzie IV-ligowy zespół BKS-u Bochnia. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 13:30 na Arenie Lekkoatletycznej przy ul. Boguckiej 6 w Wieliczce.

Drużyna BKS-u Bochnia na co dzień swoje mecze rozgrywa w IV lidze gr wschodniej. Podopieczni Janusza Piątka zakończyli rundę jesienną z 28 punktami na koncie co pozwala im na zajęcie wysokiego trzeciego miejsca w tabeli. Do lidera z Limanowej zespół z miasta soli traci zaledwie 2 punkty. Sobotnie spotkanie będzie z kolei trzecim meczem kontrolnym, który rozegra ekipa z Bochni. Wcześniej zawodnicy BKS-u rywalizowali z Hutnikiem oraz z TS Węgrzce. Oba pojedynki zakończyły się porażkami bocheńskiego klubu.

Mecze sparingowe BKS-u Bochnia:
BKS Bochnia – Hutnik Nowa Huta 3:4
BKS Bochnia – TS Węgrzce 0:2

Sobotnia gra kontrolna dla zespołu CANPACK Okocimski Brzesko będzie drugim sprawdzianem przed rozpoczęciem rundy rewanżowej. W zeszłotygodniowym sparingu podopieczni Rafała Polichta bezproblemowo poradzili sobie z Metalem Tarnów, wygrywając 3:0.

Mecze sparingowe CANPACK Okocimski Brzesko:
CANPACK Okocimski Brzesko – Metal Tarnów 3:0

Komentarze