18 października 2017

Akademia: Juniorzy starsi podtrzymują zwycięską passę

Na dwie kolejki przed zakończeniem rundy jesiennej juniorzy starsi nie zwalniają tempa i ogrywają kolejnego rywala. Tym razem zawodnicy AP CANPACK Okocimskiego pewnie pokonali na wyjeździe zespół Szynwałdu 4:1. Po raz kolejny dobrą skutecznością popisał się Dawid Lizak, który zdobył dwie bramki. Po jednym trafieniu dołożyli Mateusz Poradowski oraz Sebastian Musiał. Zespół Tomasza Rogóża po 11. kolejkach zajmuje pierwsze miejsce w tabeli mając w swym dorobku 30 punktów.

Juniorzy starsi (I Liga tarnowska)
Szynwałd – AP CANPACK Okocimski KS Brzesko 1:4
Bramki dla Okocimskiego: Dawid Lizak x2, Mateusz Poradowski, Sebastian Musiał.

Okocimski KS: Nikodem Śnieg – Dariusz Salamon, Mateusz Czyż, Jakub Mendel, Wojciech Fidelus, Arkadiusz Goryczka, Mateusz Brzyk, Jakub Seidler, Konrad Poliszak, Dawid Lizak, Mateusz Poradowski oraz Tomasz Jagiełka, Radosław Pietrzyk, Wiktor Zelek, Bartosz Kotra, Kacper Kmiecik, Sebastian Musiał, Krzysztof Kornaś.

Tomasz Rogóż (trener Okocimskiego): – Mimo wysokiego wyniku drużyna z Szynwałdu była wymagającym i mocnym fizycznie przeciwnikiem, ale byliśmy na to przygotowani i spodziewaliśmy się po nich takiej gry. Zrobiliśmy swoje, czyli  oprócz twardej gry, co jest naszym obowiązkiem dołożyliśmy dużo więcej jakości od przeciwnika w postaci dobrej organizacji gry, utrzymania się przy piłce. Dobrze wyglądaliśmy w ataku pozycyjnym, a nasza skuteczność była na odpowiednim poziomie. Minusem dzisiejszego meczu jest kolejna stracona bramka z rzutu rożnego. Musimy nad tym popracować.

Komentarze