26 czerwca 2017

Zakończenie sezonu 2016/17

W sobotę na stadionie przy ul. Okocimskiej 34 w Brzesku odbyło się zakończenie sezonu piłkarskiego 2016/2017. W uroczystości wzięły wszystkie grupy młodzieżowe zrzeszone w OKS, trenerzy jak i pierwsza drużyna.

zakonczenie_sezonu_2017_1

Jako pierwsi zostali wyróżnieni najmłodsi zawodnicy Okocimskiego, którzy otrzymali dyplomy oraz upominki od swoich trenerów. Nie zabrakło również wyróżnień indywidualnych. Jednym z wyróżnionych był zawodnik orlików Jakub Szczeciński, który na 84 treningi jakie odbyła grupa pojawił się aż na 82 zajęciach. Swoje nagrody odebrali również zawodnicy młodzików: Michał Siudut, Kacper Ciuruś, Adrian Smaluch oraz trampkarzy: Igor Świerczek, Jakub Żurawski oraz Mateusz Cięciwa. Zarząd klubu podziękował rownież rodzicom za wsparcie oraz aktywną pracę na rzecz Okocimskiego. W szczególny sposób wyróżniono Sylwestra Siuduta, który przez cały sezon współpracował z trenerem Markiem Małysą przy zespołach młodzików.

Po rozdaniu nagród i dyplomów został rozegrany mini turniej, w którym udział wzięli rodzice dzieci wraz z trenerami. Rywalizacja odbyła się między czterema drużynami: skrzatów, żaków, orlików oraz młodzików. Każda z drużyn rozegrała między sobą spotkania trwające 2×8 minut. Zacięta i ambitna walka spowodowała, że do wyłonienia zwycięzcy turnieju potrzebna była seria rzutów karnych. W tych lepsi okazali się zawodnicy skrzatów, którzy pewniej wykonywali „jedenastki”.

Swój mecz rozegrały również mamy, które rywalizowały z zespołem skrzatów oraz żaków. Tu lepsi okazali się podopieczni Mateusza Wawryki, którzy pewnie pokonali mamy 4:0.

Zakończenie sezonu 2016/2017 odbywało się w miłej i zabawnej atmosferze, a w trakcie jego trwania dało się wyczuć emocje związane z wywalczeniem awansu drużyny młodzików prowadzonej przez trenera Marka Małysę do Małopolskiej Ligi Młodzików.

Komentarze