8 czerwca 2017

Ostatni mecz przed własną publicznością

Na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu ligi okręgowej, zespół Okocimskiego zmierzy się przed własną publicznością z Pagenem Gnojnik. Spotkanie to będzie jednocześnie ostatnim meczem na własnym stadionie w obecnym sezonie. Początek zawodów wyznaczono na sobotę o godzinie 18:00.

oks_pg

Zespół z Gnojnika po 24 kolejkach zajmuje dopiero 10 miejsce w tabeli mając na swoim koncie 29 punktów (9 zwycięstw, 2 remisy, 13 porażek). W ostatniej kolejce zespół Jarosława Ulasa odniósł ważne zwycięstwo pokonując na własnym stadionie Olimpię Bucze 3:1. Drużyna z Gnojnika lepiej radzi sobie na własnym stadionie, gdzie zdobyła 23 punkty. Znacznie gorzej wiedzie się im w meczach wyjazdowym, w których zdobyli zaledwie 6 „oczek”.
Najlepszym strzelcem zespołu jest Robert Rubin, który ma na swoim koncie 9 strzelonych bramek. Tuż za nim plasuje się grający trener Jarosław Ulas, który ma o jedną bramkę mniej.

Ostatnie spotkanie Pagenu Gnojnik:
Pagen Gnojnik – Olimpia Bucze 3:1
Olimpia Kąty – Pagen Gnojnik 3:2
Pagen Gnojnik – Polan Żabno 0:0

Zespół Okocimskiego w dalszym ciągu walczy o zakończenie sezonu na drugim miejscu. Na dwie kolejki przed końcem „Piwosze” mają tylko jeden punkt więcej niż zespół z Rylowej. Jakakolwiek strata punktowa może spowodować utratę pozycji wicelidera na rzecz Rylovii lub Olimpii Wojnicz.

W meczu w rundzie jesiennej oba zespoły musiały podzielić się punktami kończąc spotkanie wynikiem 1:1. Bramki w tym spotkaniu strzelali Arkadiusz Gemza dla zespołu z Gnojnika oraz Tomasz Gałka dla Okocimskiego.

Ostatnie spotkanie Okocimskiego KS Brzesko:
Polan Żabno – Okocimski KS Brzesko 0:0
Okocimski KS Brzesko – Rylovia Rylowa 0:0
Strażak Mokrzyska – Okocimski KS Brzesko 3:0

25. kolejka:
10 czerwca godz. 17:30 Radłovia Radłów – Rylovia Rylowa
10 czerwca godz. 18:00 Okocimski KS Brzesko

11 czerwca godz. 18:00 Olimpia Wojnicz – Dunajec Mikołajowice
11 czerwca godz. 17:00 Górnik Siedlec – Strażak Mokrzyska
11 czerwca godz. 17:00 Naprzód Sobolów – Polan Żabno
11 czerwca godz. 18:00 Olimpia Bucze – Orzeł Dębno
11 czerwca godz. 18:00 Olimpia Katy – Dunajec Zakliczyn

Komentarze