26 maja 2017

Oświadczenie Zarządu OKS

OŚWIADCZENIE

Szanowni Państwo,
Nawiązując do spekulacji i zarzutów w sprawie Pikniku z okazji Dnia Dziecka, pojawiających się na portalu społecznościowym w poście zamieszczonym przez Pana Jana Chrabąszcza –
właściciela Akademii Sportu Elita w Brzesku, Okocimski Klub Sportowy oświadcza:

– klub jako współorganizator udostępnia i przygotowuje stadion piłkarski na potrzeby imprezy.

– kłamstwem jest twierdzenie, że Zarząd Okocimskiego Klubu Sportowego zabronił dzieciom z Akademii Sportu Elita w Brzesku uczestnictwa w Pikniku z okazji Dnia Dziecka (zarzut Pana Jana Chrabąszcza w poście z dnia 24.05.2017 „Zarząd Okocimskiego KS w Brzesku nie dopuścił do wydarzenia dzieci z Akademii Sportu Elita Brzesko”). Zarząd Okocimskiego Klubu Sportowego nie prowadzi selekcji wśród uczestników imprezy. Jednocześnie zachęca do uczestnictwa rodzin z całego Powiatu.

– jedną z wielu atrakcji podczas Pikniku jest turniej organizowany przez Okocimski Klub Sportowy. Turniej dla zaproszonych drużyn jest bezpłatny (koszty pokrywa Okocimski Klub Sportowy). Niestety ze względu na ograniczenia spowodowane ramami czasowymi, OKS nie jest w stanie zaprosić wszystkich drużyn sportowych (w tym roku zaproszone zostały również drużyny dziewcząt).

– zamieszczony post przez Pana Chrabąszcza na portalu społecznościowym Facebook nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości ponieważ w dniu 22.05.2017 r. zostały wysłane oficjalne zaproszenia do uczestników Turnieju, w tym również do Akademii Sportu Elita Brzesko, która została zaproszona do uczestnictwa w Turnieju w kategorii skrzatów.

Celem Okocimskiego Klubu Sportowego jest nawiązanie współpracy sportowej z klubami całego Powiatu w wyniku czego zostały zaproszone między innymi drużyny z Borzęcina, Iwkowej, Dębna, Czchowa jak również z Brzeska. Zarząd Okocimskiego Klubu Sportowego zaprasza do wspólnej zabawy wszystkich zainteresowanych.

Ze sportowym pozdrowieniem Zarząd Okocimskiego Klubu Sportowego

 

Komentarze