12 marca 2017

Trenerzy po sobotnim sparingu

Marcin Manelski (Okocimski KS): -Naszym problem było to, że nie udało nam się zebrać na dzisiejszy mecz, ale liczymy się z tym gdyż nie jesteśmy zawodowcami. Zrobiliśmy przegląd kadry, wiemy na czym stoimy, sam przy okazji mogłem nawet pokopać. Jestem zadowolony bo tydzień temu troszeczkę mocniej popracowaliśmy, byliśmy mega zmęczeni, a dziś było to widać. Czekamy z niecierpliwością na pierwszy mecz, a fajne przetarcie mamy za tydzień w Pucharze Polski gdzie zmierzymy się z Olimpią Kąty.
Obecnie w kadrze mamy troszkę kontuzji, ale myślę że zdążymy się z tego wyleczyć. Postaramy się jeszcze zakontraktować nowych zawodników tak żeby kadra liczyła 18-19 zawodników plus zdolni juniorzy, którzy dziś mieli szanse zagrać.

Tomasz Rogóż (Strażak Mokrzyska): – Myślę że był to mecz walki. Widać było, że zespół Okocimskiego był troszkę osłabiony, ale chłopaki którzy dziś zagrali bardzo dobrze się zaprezentowali, myślę że nic nie odbiegają od swoich starszych kolegów. Natomiast my jak na beniaminka ligi okręgowej rozegraliśmy dobre zawody. Wiadomo, że wynik jest sprawą drugorzędną. Udało się wypróbować wszystkich zawodników których miałem dziś do dyspozycji. Uważam że był to bardzo korzystny i zarazem ostatni sparing przed startem rundy rewanżowej.

Rozmawiał Grzegorz Golec z RDN Małopolska.

Komentarze