6 stycznia 2017

W weekend ruszają ligi halowe juniorów, trampkarzy i młodzików

Dobiega końca przerwa świąteczno-noworoczna dla drużyn dziecięcych i młodzieżowych Okocimskiego. W najbliższy długi weekend 6-8 stycznia na parkiety wybiegną młodziki, trampkarze, juniorzy młodsi i starsi OKS.

mlodziki_finallhtozpn
W poprzednim roku młodziki Okocimskiego awansowały do rozgrywek wojewódzkich w piłce halowej

W piątek 6 stycznia jako pierwsi do rywalizacji przystąpią juniorzy starsi prowadzeni przez trenera Tomasza Rogóża. W pierwszej kolejce Ligi Halowej Juniorów Starszych TOZPN w Tarnowie zmierzą się z Orłem Dębno, Jadowniczanką Jadowniki, Tarnovią Tarnów oraz LUKS Skrzyszów. Dokończenie rozgrywek w przypadku Okocimskiego nastąpi 14 stycznia, kiedy to „Piwosze” zagrają jeszcze z juniorami Pogórza Pleśna, Victorii Koszyce Małe oraz Wolanii Wola Rzędzińska. Ostatnia trzecia kolejka (już bez udziału zawodników z Brzeska) została zaplanowana na 5 lutego. Drużyny, które zajmą miejsca I i II w Lidze Halowej Juniorów TOZPN oraz dwie drużyny z miejsc I i II Turnieju Halowego w Bochni w kategorii Junior spotkają się w Finale Okręgu TOZPN. Turniej finałowy odbędzie się 11.02.2017 r. w Bochni. Drużyna, która zajmie I miejsce w Finale Tarnowskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej w kategorii Junior będzie reprezentować TOZPN na Halowych Mistrzostwach Małopolski organizowanych przez MZPN w Krakowie.

PEŁNY TERMINARZ LIGI HALOWEJ JUNIORÓW STARSZYCH TOZPN

Z kolei w niedzielę 8 stycznia w Tarnowie swoje zmagania rozpoczną juniorzy młodsi Okocimskiego (trener Tomasz Rogóż). W pierwszej kolejce zagrają z Tuchovią Tuchów, Tarnovią Tarnów, Dąbrovią Dąbrowa Tarnowska, Radlną i Wolanią Wola Rzędzińska. Dokończenie zmagań nastąpi 2 tygodnie później – 22 stycznia, kiedy to zostaną rozegrane pojedynki rewanżowe. Drużyny, które zajmą miejsca I i II w Lidze Halowej Juniorów Młodszych TOZPN oraz dwie drużyny z miejsc I i II Turnieju Halowego w Bochni w kategorii Junior Młodszy spotkają się w Finale Okręgu TOZPN. Turniej finałowy odbędzie się 11.02.2017 r. w Bochni. Drużyna, która zajmie I miejsce w Finale Tarnowskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej w kategorii Junior Młodszy będzie reprezentować TOZPN na Halowych Mistrzostwach Małopolski organizowanych przez MZPN w Krakowie.

PEŁNY TERMINARZ LIGI HALOWEJ JUNIORÓW MŁODSZYCH TOZPN

W sobotę 7 stycznia w hali Publicznego Gimnazjum w Jadownikach odbędą się pierwsze pojedynki w ramach Powiatowej Ligi Halowej. Jako pierwsze do rywalizacji przystąpią dwa zespoły trampkarzy Okocimskiego (trener Paweł Pachota). Rywalizować one będą z rówieśnikami z Aslanu Jadowniki, Rylovii Rylowa, Sokoła Borzęcin, Orła Dębno, Orła Lewniowa, Piasta Czchów, Strażaka Mokrzyska oraz SP Zubello Iwkowa. Druga kolejka rozgrywek odbędzie się 14 stycznia, a zakończenie zmagań nastąpi tydzień później.

PEŁNY TERMINARZ POWIATOWEJ LIGI HALOWEJ TRAMPKARZY

Tego samego dnia do rywalizacji w Powiatowej Lidze Halowej przystąpią młodziki I i II Okocimskiego pod wodzą trenera Marka Małysy. W swojej kategorii wiekowej zmierzą się z Aslanem Jadowniki, Rylovią I i II Rylowa, AP I i II Brzesko, UKS Volley I i II Brzesko, SP Łoniowa, Sokołem I i II Borzęcin. Drugą serię rozgrywek zaplanowano na 14 stycznia, a runda finałowa odbędzie się 21 stycznia.

Zwycięzcy Powiatowej Ligi Halowej w Jadownikach wezmą udział w Finale Okręgu z I i II zespołem Ligi Halowej TOZPN oraz drużyną z Podokręgu w Bochni. Termin finału 25.02.2017 r. Drużyna wyłoniona przez Wydział Szkolenia TOZPN – będzie reprezentować nasz Okręg w Turnieju o Mistrzostwo MZPN w Krakowie w kategorii trampkarzy i młodzików.

PEŁNY TERMINARZ POWIATOWEJ LIGI HALOWEJ MŁODZIKÓW

Komentarze