4 października 2016

Relacja z II rundy Ligi Skrzatów (FOTO)

W minioną niedzielę 2 października na boisku w Łoniowej odbyła się II runda Ligi Skrzatów (roczniki 2010 i młodsze) organizowana przez Tarnowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej w ramach tzw. „Ligi Małych Orłów”. Oprócz zawodników Okocimskiego Klubu Sportowego udział w turnieju wzięły również reprezentacje gospodarzy – Jastrzębia Łoniowa, FA Brzesko, AP Champions Brzesko, FA Wojnicz oraz Błękitnych Tarnów. 

ligaskrzatow2
Drużyna skrzatów Okocimskiego KS. Fot. Kamila Wawryka

Ekipa prowadzona przez trenera Konrada Kołodzieja odniosła 4 zwycięstwa ponosząc tylko 1 porażkę. Warto dodać, że najskuteczniejszym strzelcem drużyny był Szymon Wawryka (syn Mateusza), który w całym turnieju zdobył aż 22 gole! Najważniejsza była jednak wspaniała zabawa i możliwość rywalizacji z rówieśnikami. W imieniu Zarządu dziękujemy gospodarzom turnieju za bardzo dobrą organizację, a także rodzicom i ich pociechom za udział w zawodach.

Wyniki Okocimskiego:
Okocimski – AP Champions Brzesko 7:5 (Szymon Wawryka x5, Wiktor Sadowski x2)
Jastrząb Łoniowa – Okocimski 2:7 (Dawid Jurkiewicz, Filip Jacek, Wiktor Sadowski, Szymon Wawryka x5)
Okocimski – FA Brzesko 2:4 (Szymon Wawryka x2)
Okocimski – FA Wojnicz 6:1 (Franciszek Szpil x2, Szymon Wawryka x4)
Błękitni Tarnów – Okocimski 3:7 (Franciszek Szpil, Szymon Wawryka x6)

Skład Okocimskiego: Szymon Wawryka, Franciszek Szpil, Dawid Jurkiewicz, Filip Jacek, Mikołaj Klecki, Aleksander Małysa, Wiktor Sadowski. Trener: Konrad Kołodziej.

[Best_Wordpress_Gallery id=”61″ gal_title=”02.10.2016: Liga Skrzatów”]

Komentarze