3 kwietnia 2016

Zwycięstwo Okocimskiego na inaugurację Leopak Oldboys Ligi

W miniony piątek w Dąbrowie Tarnowskiej miała miejsce inauguracja II edycja orlikowej ligi oldbojów: Leopak Oldboys Ligi. W meczu otwarcia zmierzyli się mistrz poprzednich rozgrywek Wieczor-Team oraz beniaminek Okocimski Brzesko. Po czterech bramkach Tomasza Mikulińskiego, trzech golach Witolda Gorczycy i jednym trafieniu Ireneusza Salamona zwyciężyli „Piwosze”, którzy pokonali gospodarzy 8:4. Warto dodać, że w zespole z Dąbrowy Tarnowskiej wystąpili dobrze znani z gry w Okocimskim Paweł Piotrowicz oraz Grzegorz Cholewa.

wieczor_oldboje_1516_1

Wieczor-Team Dąbrowa Tarnowska – Okocimski KS Brzesko (oldboje) 4:8 (2:4)
Bramki dla OKS-u:
Tomasz Mikuliński (cztery), Witold Gorczyca (trzy), Ireneusz Salamon.

Okocimski: Mateusz Kostecki – Ireneusz Salamon, Artur Legutko, Artur Prokop, Sebastian Sacha, Tomasz Mikuliński, Witold Gorczyca, Daniel Kotarba, Piotr Rojkowicz.

Miło nam poinformować, że po raz pierwszy od wielu lat oldboje naszego klubu występują pod szyldem Okocimskiego Klubu Sportowego. Pełną kadrę oraz terminarz spotkań „Piwoszy” można znaleźć w zakładce Oldboje.

Oldboje Okocimskiego swoje mecze w ramach orlikowej ligi oldbojów będą rozgrywać na „orliku” przy basenie w Brzesku. Ich najbliższy mecz odbędzie się w piątek 15 kwietnia o godzinie 20 z ekipą Young Boys.

Link do galerii z otwarcia II edycji Leopak Oldboys Ligi
Link do galerii z meczu Wieczor-Team – Okocimski
Fot. Grzegorz Golec / RDN Małopolska

Link do galerii zdjęć Marka Dudy

Komentarze