24 marca 2016

W Wielką Sobotę z Uszwią

W Wielką Sobotę przyjdzie zmierzyć się zawodnikom Okocimskiego Brzesko z drużyną LKS-u Uszew. Początek spotkania wyznaczono na godzinę 14:00 na stadionie przy ul. Okocimskiej 34 w Brzesku

W rundzie jesienią padł wynik 2:1 dla Okocimskiego. Foto Maciej Pytka
W rundzie jesienią padł wynik 2:1 dla Okocimskiego. Foto Maciej Pytka

Po udanej inauguracji w meczu z Olimpią Bucze czas na spotkanie z LKS-em Uszew. Drużyna Krystiana Steca po 14.kolejkach zajmuję jedenaste miejsce w tabeli z dorobkiem 15 punktów (4 zwycięstwa, 3 remisy, 7 porażek). W ostatniej kolejce LKS pewnie pokonał Żubra Gawłówek aż 4:0. Była to za razem najwyższa wygrana zawodników z Uszwi w tym sezonie. Warto zaznaczyć że w pierwszej kolejce to „Żubry” okazały się silniejsze pokonując „biało-niebieskich 5:0.

Szkoleniowiec Okocimskiego Brzesko Leszek Kraczkiewicz na sobotnie spotkanie będzie miał do dyspozycji wszystkich zawodników. Obecnie nikt w zespole nie narzeka na urazy, ani nie pauzuje za kartki.

W rundzie jesiennej Okocimski pokonał LKS Uszew 2:1, a bramki w tym spotkaniu zdobyli Mateusz Stolarz oraz Taras Jaworśkyj.

Ostatnie spotkanie:

LKS Uszew – Okocimski KS II Brzesko 1:2 (1:0)
Bramki: Jarosław Górka 38 (k) – Mateusz Stolarz 57, Taras Jaworśkyj 78.

Uszew: Bartłomiej Ciszkowicz – Wojciech Kukla, Artur Rodzaj, Grzegorz Płachta (90 Paweł Jagielski), Łukasz Paterek (90 Piotr Pabian) – Igor Kostecki, Wiktor Baka (53 Grzegorz Wawryka), Tobiasz Stokłosa, Jarosław Krzak, Mateusz Frankowski – Jarosław Górka.

Okocimski II: Karol Jurkiewicz – Andrzej Ryglowski, Mateusz Stolarz, Krystian Maślanka, Konrad Kołodziej (46 Igor Łanocha) – Maciej Pawlik (66 Michał Zydroń), Taras Jaworśkyj, Krzysztof Sikora (88 Michał Hebda), Konrad Słowik – Tomasz Gałka, Piotr Kita.

Komentarze