24 marca 2014

Podsumowanie 21 kolejki I ligi

Za nami 21 kolejka I ligi. Piłkarze Can-Pack Okocimskiego Brzesko nie wykorzystali szansy aby wydostać się ze strefy spadkowej i wyprzedzają tylko Energetyk ROW Rybnik o dwa punkty.

W tej kolejce byliśmy świadkami kolejnych derbów małopolski. Termalica Bruk-Bet Nieciecza podejmowała na własnym terenie Puszczę Niepołomice. Podopieczni Dariusza Wójtowicza wywalczyli punkt w tym spotkaniu (0:0) i wiosną nie przegrali jeszcze spotkania zajmując obecnie 11 miejsce w tabeli.
Największe emocje przeżywali kibice w Nowym Sączu, gdzie tamtejsza Sandecja do 87 minuty prowadziła 1:0 z liderem I ligi – Górnikiem Łęczna. Podopieczni Jurija Szatałowa wygrali jednak to spotkanie 1:2 po bramkach zdobytych w 88 i 90 minucie

W 21 kolejce na boiskach I ligi wystąpiło 6 byłych Piwoszy:

Idrissa Cisse (Energetyk ROW Rybnik) – 90 minut i gol w spotkaniu Wisła Płock – Energetyk (2:1)
Paweł Smółka (GKS Tychy) – 90 minut w spotkaniu GKS Tychy – Dolcan (1:1)
Dawid Kucharski (Stomil Olsztyn) – 90 minut w spotkaniu Stomil – Kolejarz (2:1)
Piotr Darmochwał (Stomil Olsztyn) – 90 minut i żółta kartka w spotkaniu Stomil – Kolejarz (2:1)
Jakub Czerwiński (Termalica Nieciecza) – 90 minut w spotkaniu Termalica – Puszcza (0:0)
Daniel Chyła (Chojniczanka) – 90 minut w spotkaniu Olimpia – Chojniczanka (1:0)