21 listopada 2013

Najważniejszy mecz sezonu.

Już w najbliższą sobotę o godzinie 12:00 Piwosze po raz ostatni tej jesieni wybiegną na murawę aby powalczyć o ligowe zwycięstwo

Rywalem Okocimskiego będzie Sandecja Nowy Sącz, która w ostatnich trzech meczach nie poniosła porażki. Po fatalnym początku, piłkarze z Nowego Sącza wrócili na właściwe tory i są ostatnio na fali. Okocimski natomiast po fantastycznym początku okupuje ostatnie miejsce w ligowej tabeli.

Nikt w Brzesku nie miałby nic przeciwko jeżeli Piwosze powtórzyli by wynik z I kolejki obecnego sezonu gdzie pokonali na wyjeździe Sandecję 0:2 (bramki: Darmochwał 46′ , Wojcieszyński 59′.

W poprzednim sezonie Okocimski dwukrotnie musiał uznać wyższość Sandecji. Na wyjeździe Piwosze mimo iż trzykrotnie prowadzili w tym spotkaniu, to ostatecznie przegrali 4:3, natomiast w rundzie rewanżowej Sandecja pokonała OKS 1:0.

Podopieczni Ryszarda Kuźmy po 17 kolejkach I ligi zajmują 8 miejsce w ligowej tabeli z 23 punktami na koncie, na co złożyło się:
6 zwycięstw ( 2:3 z Energetykiem, 1:0 z Dolcanem, 2:0 z Olimpią, 1:3 z Termaliką, 1:0 ze Stomilem, 2:0 z Bełchatowem)
5 remisów (0:0 z Miedzią, 0:0 z Kolejarzem, 2:2 z Puszczą, 2:2 z Wisłą Płock, 1:1 z Flotą)
6 porażek ( 0:2 z Okocimskim, 2:0 z Katowicami, 3:0 z Górnikiem, 0:3 z Arką, 1:0 z Chojniczanką, 2:0 z GKS-em Tychy)

Bilans bramkowy Sandecji to 17:21. W ostatniej kolejce zawodnicy z Nowego Sącza pokonali u siebie faworyta rozgrywek GKS Bełchatów 2:0 (dwie bramki Macieja Bębenka)

Najskuteczniejszym zawodnikiem Sandecji w tym sezonie jest Adam Mójta, który zdobył w lidze 4 bramki (do tego dwie w PP), 3 trafienia zaliczył Fabian Fałowski (testowany przez Okocimski przed rozpoczęciem sezonu), 2 bramki zdobyli Maciej Bębenek i Arkadiusz Czarnecki ,a po 1 golu mają Maciej Górski, Łukasz Grzeszczyk, Tomasz Margol i Geworg Badaljan

Sobotnie spotkanie będzie najważniejszym meczem w tym sezonie. Po pierwsze jest to mecz derbowy, a po drugie Piwosze walczą o spokojną zimę i wydostanie się ze strefy spadkowej. Nie może Was tam zabraknąć. Liczymy na waszą obecność i gorący doping w najważniejszym meczu w sezonu

Zapowiedź video meczu:

Zapowiedź video Okocimski – Sandecja

Relacja live dostępna będzie pod tym linkiem:

http://ekstraklasa.net/1liga/okocimski-ks-brzesko-sandecja-nowy-sacz,relacja.html?mecz_id=51d29b2b9a22dd0c2b2ac83f

TK

Komentarze