12 lipca 2013

Daniel Brud w Okocimskim KS. Nowa umowa Mateusza Wawryki

Po kilkunastodniowych testach sportowych, Daniel Brud związał się z Okocimskim KS rocznym kontraktem. Były zawodnik Wisły Kraków, z którą zdobył w sezonie 2010/2011 mistrzostwo Polski, występuje na pozycji defensywnego pomocnika. W ubiegłym sezonie oprócz gry w zespole „Białej Gwiazdy” (1 występ w ekstraklasie), reprezentował także barwy Łódzkiego KS (14 meczów, z czego 12 w pełnym wymiarze czasowym).

Brud w nowym sezonie będzie jednym z najbardziej doświadczonych zawodników drużyny z Brzeska. Na swoim koncie ma osiem meczów w najwyższej klasie rozgrywkowej, a także dwa występy w europejskich pucharach.

Pomocnik kilka dni temu stwierdził: Chciałbym, aby ten najbliższy rok był tym, w którym pokażę na co mnie naprawdę stać. Czego oczywiście nowemu nabytkowi Okocimskiego życzymy.

Nową, jednoroczną umowę z naszym klubem podpisał także obrońca – Mateusz Wawryka. Popularny „Dixi” jest wychowankiem Okocimskiego. W minionym sezonie, w I lidze rozegrał 30 spotkań, z czego aż 29 w pełnym wymiarze czasowym.

Komentarze