11 czerwca 2013

Smółka doceniony

Paweł Smółka w meczu z Wartą Poznań zdobył dwie bramki, które pozwoliły „Piwoszom” przełamać niemoc na własnym terenie i zwycięsko zakończyć sezon 2012/2013. Wyczyn 26-letniego napastnika doceniły redakcje portali: ekstraklasa.net oraz sportowefakty.pl – obie mianowały Pawła Smółkę do „jedenastki” 34. kolejki I ligi, tak uzasadniając swoje wybory:

Ekstraklasa.netW najważniejszym spotkaniu Piwoszy w tym sezonie, 26-letni napastnik został bohaterem swojego zespołu. Smółka błysnął skutecznością z Wartą Poznań i jego dwa trafienia dały Okocimskiemu nadzieję na pozostanie w lidze.

SportoweFakty.pl – Zachował się bardzo przytomnie w sytuacjach podbramkowych i dwukrotnie skierował piłkę do siatki Zielonych. W ten sposób zagwarantował swojemu zespołowi pierwsze i ostatnie zwycięstwo na swoim terenie w sezonie oraz ostatecznie pogrążył Krzysztofa Pawlaka i jego podopiecznych.

W obu rankingach, miejsce na ławce rezerwowych zajął Jakub Kowalski. Były zawodnik Widzewa Łódź asystował przy drugim trafieniu najlepszego strzelca „Piwoszy”.

Komentarze