3 czerwca 2013

"Alek" zagra dla Alana

Szkoła Bramkarska „KeeperLeo” zaprasza na VI edycję imprezy charytatywnej pod nazwą „Trenuj z mistrzem”. W tegorocznej zabawie udział weźmie Aleksander Kozioł, który razem z innymi bramkarzami z całej Polski będą bawić się, trenować i pomagać potrzebującym w Krakowie.

Całkowity dochód zostanie przeznaczony na pomoc dla Alana Koprasa, który urodził się z bardzo rzadką wadą układu kostnego – syna Adama Bensza, bramkarza, który grał w Ekstraklasie w barwach Zagłębia Sosnowiec i Odry Wodzisław, zakładał też koszulkę Śląska Świętochłowice oraz Szczakowianki Jaworzno.

Na imprezę tą zostałem zaproszony przez pana Marka Dragosza, który jest organizatorem „Trenuj z mistrzem” od 2009 roku. Zaproszeni goście będą mieli za zadanie uczestniczyć w pokazowym treningu razem z młodymi goalkeeperami z różnych klubów z całej Polski.Odbędzie się również licytacja koszulek, rękawic i innych rzeczy podarowanych przez bramkarzy. Uważam że jest do bardzo dobra charytatywna akcja, dzięki której razem możemy coś zrobić dla potrzebującego dziecka – powiedział Aleksander Kozioł, bramkarz „Piwoszy”.

Impreza jest wydarzeniem unikatowym na skalę światową. Nigdzie na świecie nie odnotowano sytuacji, w której bramkarze grający w najwyższych ligach, wspierali dobroczynnie pomysł wspólnego trenowania z młodymi osobami, który jest połączony ze szlachetną ideą niesienia pomocy innym.

Szczegóły dotyczące imprezy a także formularz dla chętnych do udziału we wspólnych treningach z najlepszymi polskimi bramkarzami znajdują się na stronie internetowej: http://trenuj-z-mistrzem.pl/.

W tym roku swój udział zapowiedzieli: Kaja Ożgo (GOSiRKI Piaseczno), Grzegorz Szamotulski, Sebastian Nowak (Termalica Bruk-Bet Nieciecza), Maciej Budka (Termalica Bruk-Bet Nieciecza), Marcin Cabaj (Sandecja Nowy Sącz), Michał Miśkiewicz (Wisła Kraków), Aleksander Ptak (Miedź Legnica), Andrzej Bledzewski (Miedź Legnica), Adam Stachowiak (Botew Płowdiw – Bułgaria), Krzysztof Stodoła (WKS WIeluń), Dariusz Trela (Piast Gliwice), Łukasz Budziłek (GKS Katowice), Aleksander Kozioł (Okocimski Brzesko), Wojciech Miśkiewicz (Zamora CF – Hiszpania), Piotr Adamek (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Marek Kozioł (Zagłębie Lubin), Daniel Bomba (Sandecja Nowy Sącz), Izaak Stachowicz (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Maciej Palczewski (Przebój Wolbrom).

Komentarze