9 lutego 2013

Zwycięskie zakończenie ciężkiego tygodnia

W dzisiejszym sparingu Okocimski KS Brzesko minimalnie pokonał Resovię Rzeszów 1:0 (0:0), a jedyną bramkę w tym spotkaniu zdobył Mirosław Baran, który niefortunnie skierował futbolówkę do własnej siatki, po dośrodkowaniu Mateusza Wawryki. Następny test-mecz w środę, a rywalem będzie Garbarnia Kraków.

„Piwosze”, mimo sporego zmęczenia po ciężkim tygodniu treningów, byli w tej konfrontacji stroną dominującą. Już pierwsza połowa powinna zakończyć się dwubramkowym prowadzeniem brzeszczan, ale dobrych okazji nie wykorzystał Idrissa Cisse. Po zmianie stron na bramkę Resovii uderzali Iwan Litwiniuk i Paweł Pyciak, ale obaj nie pokonali rzeszowskiego bramkarza. W 80. minucie dokonał tego obrońca II-ligowca Mirosław Baran, który przy próbie wybicia piłki zaskoczył swojego bramkarza. Rzeszowianie ostatnie fragmenty tego sparingu, ze względu na kilka urazów, grali tylko w ósemkę. Trener Krzysztof Łętocha przyglądał się dzisiaj czterem zawodnikom testowanym, których dalsze losy poznamy już wkrótce.

[match id=613]

Bramka: 80′ Mirosław Baran (sam.)

Resovia: Bartosz Goszka – Jurij Storożuk (46′ Bartosz Jaroch), Bartłomiej Makowski (46′ Wiesław Kozubek), Konrad Domoń (46′ Mirosław Baran), Kamil Słaby – Michał Ogrodnik (46′ Bartłomiej Miazga), Dariusz Frankiewicz (46′ Mateusz Świechowski), Andrij Nikanowycz, Dariusz Brągiel (46′ Piotr Szkolnik) – Tomasz Ciećko (46′ Dorian Buczek), Sebastian Hajduk (46′ Łukasz Zaniewski).

Okocimski KS Brzesko: Aleksander Kozioł (46′ Dawid Mieczkowski) – Mateusz Wawryka (46′ Konrad Wieczorek), zawodnik testowany I, Rafał Cegliński (46′ Radosław Jacek), zawodnik testowany II (70′ Mateusz Wawryka) – Piotr Darmochwał (46′ Iwan Litwiniuk), Piotr Koman (46′ Valentin Jeriomenko), Wojciech Wojcieszyński (46′ Daniel Chyła), Maciej Termanowski (46′ Paweł Pyciak), zawodnik testowany III (46′ zawodnik testowany IV) – Idrissa Cisse (46′ Paweł Smółka).