15 października 2012

Prezes dziękuje kibicom

Po spotkaniu Okocimskiego KS Brzesko z Arką Gdynia prezes Czesław Kwaśniak skierował kilka słów do kibiców „Piwoszy”, którzy gorąco dopingowali swoich ulubieńców. Poniżej przedstawiamy treść podziękowań.

Brzesko, 14. 10. 2012 r.

Oświadczenie Prezesa Zarządu
Okocimskiego Klubu Sportowego

Przyjaciele ze Stowarzyszenia Kibiców Okocimskiego Brzesko,

Jestem pełen podziwu dla Waszej postawy podczas wczorajszego meczu z Arką Gdynia, a zarazem cieszę się z bardzo dużej kultury i organizacji wspaniałego dopingu dla naszej drużyny. Już dzisiaj wiem, że jesteście z nią na dobre i na złe. Mecz z Arką Gdynia wypełnił też sektor gości po brzegi. Wierni swojej drużynie kibice przyjechali z drugiego końca Polski, a także zaprzyjaźnieni z nimi kibice Cracovi. Przestrzegano mnie przed „kibolami”, a ja byłem pewny, że gdy podchodzi się do drugiego człowieka z sercem i godnością, a policja postępuje w sposób ludzki do obywateli, to nic nie może stać się złego. Jeszcze raz dziękuę wszystkim kibicom przyjezdnym jak i naszym, których z każdym meczem przybywa. Dziękuję za zaufanie. Ciężko jest naszej drużynie w mocnej I lidze, ale wierzę, że jeszcze nie raz sprawi Wam wielką radość.

Z piłkarskim pozdrowieniem pozostaje
Prezes Czesław Kwaśniak

Komentarze