4 maja 2012

Baraże na wyciągnięcie ręki

W najbliższą sobotę (5 maja) o godz. 10:00, w ramach 11. kolejki rozgrywek I Ligi Juniorów Młodszych Tarnowskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej, Okocimski KS Brzesko w szlagierowo zapowiadającym się meczu podejmować będzie na Okocimskiej 34 LKS Dunajec Zakliczyn, który plasują się na trzecim miejscu i do „Piwoszy” tracą pięć punktów. Jeśli podopieczni Jana Chrabąszcza pokonają zakliczynian, to praktycznie zapewnią sobie udział w barażach o Małopolską Ligę Juniorów Młodszych.

Tego samego dnia, Młodziki OKS-u wyjadą do Bochni i powalczą o punkty z tamtejszym MOSiRem. Zadanie nie jest łatwe, ale mali piłkarze jak również ich trener są dobrej myśli i liczą, że dobra postawa z „Danone Nations Cup” zostanie przeniesiona na ligowe boiska.

Juniorów starszych z kolei czeka ciężkie zadanie – konfrontacja z SMS Kraków. Są jeszcze szanse na to, aby utrzymali się w MLJ. Do bezpiecznego miejsca tracą jednak 14. punktów i z tygodnia na tydzień są coraz bliżej spadku, niż utrzymania się. Wprawdzie ostatnio okazali się minimalnie gorsi o rówieśników wicelidera Sandecji Nowy Sącz (2:3 przyp. red), ale nic nie zmienia faktu, że ponieśli już dwudziestą porażkę w tym sezonie.

Zdecydowanie lepiej wiedzie się trampkarzom starszym, którzy plasują się tuż za liderującą Unią Tarnów i tracą do „Jaskółek” sześć punktów. Również w sobotę, na wyjeździe zmierzą się z Dąbrovią Dąbrowa Tarnowska (10.)

Komentarze