18 stycznia 2012

Paweł Smółka został magistrem

Za nami kolejny dzień okresu przygotowawczego. Piłkarze Okocimskiego KS Brzesko o godz. 11 mieli trening tlenowy, a później  na murawie stadionu w Brzesku rozegrali mecz wewnętrzny, który zakończył się remisem. W między czasie Paweł Smółka poinformował kolegów z drużyny, że został magistrem. Napastnik „Piwoszy” z wyróżnieniem ukończył pedagogikę na wydziale humanistyczno – pedagogicznym Wszechnicy Świętokrzyskiej w Kielcach. – Licencjat mam z wychowania fizycznego, a teraz  ukończyłem pedagogikę, ale nie planuje uczyć dzieci w szkole – powiedział z uśmiechem. Pawłowi serdecznie gratulujemy sukcesu.

Przy okazji, zapytaliśmy się o jego stan zdrowia. – Obawiałem się, że podczas gierki będę odczuwał ból, jednak póki co wszystko jest w porządku. Liczę, że wszelkie kontuzje będą mnie omijały, a problemy zdrowotne mam już za sobą– zakończył Smółka.

Jutro „Piwoszy” czeka kolejny pracowity dzień. – O godz. 14 udamy się na siłownię. Później odbędziemy trening na Orliku, a  dzień zakończymy na basenie –  opisał plany na czwartek Lesław Kołodziej, kierownik OKS-u.

Komentarze