11 października 2021

Akademia: Okocimski wygrywa z Wisłą Kraków

Trwa bardzo dobra seria Młodzików 2010 w Małopolskiej Lidze Młodzików Młodszych. W sobotę 9 października podopieczni Trenera Michała Kuliga wygrali u siebie z Wisłą Kraków 4:0. Dobrą skutecznością popisał się Filip Mucha, który zanotował trzy trafienia. Ponadto do bramki trafił także Mikołaj Klecki.

Młodzi zawodnicy Okocimskiego wygrali 5 mecz z rzędu. W 9 meczach rozegranych do tej pory zdobyli 19 punktów z bilansem bramkowym to 37:14.

Michał Kulig (trener AP CANPACK Okocimski): -„W meczu z Wisłą Kraków, która gra w tej lidze młodszym rocznikiem od samego początku byliśmy bardzo zdeterminowani i agresywni w odbiorze przez co nie pozwoliliśmy przeciwnikowi na rozwinięcie skrzydeł. Sami dobrze operowaliśmy piłką, wygraliśmy bardzo dużo pojedynków i tworzyliśmy sytuację bramkowe. Skuteczność na dobrym poziomie pozwoliła na zdobycie 4 bramek. Po raz drugi w sezonie udało się zakończyć mecz beż straconej bramki. Cieszy zwycięstwo dzięki któremu chłopcy nabiorą pewności siebie. Wracamy do treningów by z każdym tygodniem poprawiać naszą grę.”

Małopolska Liga Młodzików Młodszych:
AP CANPACK Okocimski Brzesko – Wisła Kraków 4:0 (1:0)
Bramki: Filip Mucha 3x, Mikołaj Klecki.

Okocimski KS: Kamil Kościółek – Wiktor Łazarz, Igor Mizera, Beniamin Pabian, Aleksander Małysa, Mikołaj Klecki, Bartłomiej Francuz, Wiktor Szostak, Filip Mucha oraz Piotr Gryga, Jakub Rydz, Dominik Dudek.

Autorem zdjęć jest Piotr Kościółek.

16 września 2021

Galeria z meczu finałowego

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć z środowego meczu finałowego pomiędzy Koroną Niedzieliska, a Okocimskim Brzesko. Przypomnijmy, że spotkanie zakończyło się wygraną „Piwoszy” wynikiem 3:2. Autorem zdjęć jest Dawid Zachara.

6 września 2021

Galeria z niedzielnego meczu

Przedstawiamy galerię zdjęć z niedzielnego pojedynku pomiędzy Okocimskim Brzesko, a Lubaniem Maniowy. Przypomnijmy, że spotkanie to zakończyło się wygraną gospodarzy wynikiem 4:0. Autorem zdjęć jest Dawid Zachara.