9 sierpnia 2019

Kadra seniorów na rundę jesienną

Przedstawiamy kadrę pierwszego zespołu, która w rundzie jesiennej sezonu 2019/2020 będzie rywalizowała w IV lidze gr. wschodniej. Najważniejsza zmiana nastąpiła na stanowisku trenera drużyny seniorów, gdzie dotychczasowego szkoleniowca Rafała Polichta zastąpił Tomasz Rogóż. Do zespołu dołączyli Marcin Woda, który został wypożyczony do końca roku z opcją przedłużenia o kolejne 6 miesięcy, Sebastian Greń oraz Oskar Klimek, którzy przechodzą z Orła Dębno na półroczne wypożyczenie oraz Jakub Ogar, który na najbliższy rok przenosi się z Olimpii Kąty.

Do zespołu z wypożyczenia wrócił również Karol Jurkiewicz, który ostatnią rundę spędził w Jadowniczance Jadowniki. Do zespołu seniorskiego włączeni zostali także juniorzy starsi: Jakub Mendel, Jakub Olchawa, Kacper Ciuruś, Mateusz Cięciwa, Mateusz Brzyk oraz Jakub Kurek.

Od nowego sezonu w zespole CANPACK Okocimski Brzesko nie zobaczymy Tomasza Grzyba, który definitywnie przenosi się do LKS Poręba Spytkowska. Do tego samego klubu tylko na zasadzie wypożyczenia trafi również Tomasz Jagiełka. Barwy nowego zespołu reprezentować będzie również Tomasz Gałka, który także na zasadzie wypożyczenia przeszedł do Jadowniczanki Jadowniki. Swoją karierę zakończyli natomiast Daniel Policht oraz Mateusz Wawryka. W dalszym ciągu na wypożyczeniu w Maszkienicach przebywa Mateusz Stolarz, który przez m.in pół roku będzie reprezentował barwy tego klubu.

Definitywnie z klubem rozstali się natomiast: Tomasz Florek, Michał Zydroń, Kamil Socha, Mikołaj Uryga oraz Andrzej Ryglowski, którzy obecnie rozgrywają mecze w barwach Sokoła Maszkienice.

Kadra na rundę jesienną sezonu 2019/2020 IV ligi gr. wschodniej.

 

Komentarze