10 sierpnia 2019

Inauguracja sezonu w Białce Tatrzańskiej

Po ponad miesięcznej przerwie zawodnicy CANPACK Okocimski Brzesko wracają na ligowe boiska. Podopieczni trenera Tomasza Rogóża po pierwsze punkty udadzą się do Białki Tatrzańskiej by tam zmierzyć się z miejscową Watrą. Spotkanie to zaplanowano na niedzielę 11 sierpnia na godzinę 16:00.

Zespół CANPACK Okocimski Brzesko do pierwszego ligowego spotkania przygotowywał się na własnych obiektach. W tym czasie drużyna rozegrała siedem spotkań kontrolnych, w których trzykrotnie wygrywała, dwa razy musiała uznać wyższość rywala i raz zremisował. Spotkanie te były również idealnym momentem by trener mógł przetestować kliku nowych zawodników, którzy przymierzani byli do gry w naszym klubie. Swoją szanse dostali również młodzi zawodnicy Akademii, którzy stopniowo będą wprowadzani do gry w drużynie seniorów -„Uważam, że mieliśmy ciężki okres przygotowawczy, który chłopaki fajnie przepracowali. Przed niedzielnym spotkaniem prawie wszyscy są zdrowi, jedynie dwójka zawodników narzeka na drobne urazy. Jedziemy do Białki po pierwsze punkty ale również po to by jak najlepiej się zaprezentować.” -mówi szkoleniowiec „Piwoszy”.

Mimo roszad kadrowych jakie zaszły w przerwie między sezonowej zarząd jak i trener starali się uzupełnić zespół zawodnikami, którzy będą wstanie zastąpić tych, których już w zespole nie ma -„Skupiamy się na sobie. Wiemy, że mamy braki porównując kadry z tamtego sezonu ale udało się pozyskać nowych zawodników. Do tego mamy zdolną młodzież i teraz będziemy mocno pracować by to wszystko zaczęło działa tak jak powinno. Nowi zawodnicy muszą się jednak trochę przestawić i potrzebują również kredytu zaufania by przystosować się do warunków jakie czekają ich w IV lidze” – podsumowuje Tomasz Rogóż.

 

Komentarze