30 marca 2018

Porażka juniorów młodszych

Porażką zakończyło się spotkanie juniorów młodszych, którzy w meczu wyjazdowym ulegli rówieśnikom z Paszkówki 0:4. Spotkanie to rozgrywane było w ramach 2. kolejki Małopolskiej 2 ligi Juniorów Młodszych.

Juniorzy Młodsi (Małopolska 2 liga Juniorów Młodszy)
DĄB Paszkówka – AP CANPACK Okocimski Brzesko 4:0
Bramki: Dominik Cholewa 11, 21, Szymon Dutka 35, Bartłomiej Dryga 60.

Okocimski KS: Mikołaj Uryga, Mateusz Brzyk, Kacper Kmiecik, Krzysztof Kornaś, Bartosz Kotra, Jakub Mendel, Sebastian Musiał, Jakub Olchawa, Radosław Pietrzy (47’Bartłomiej Sławek), Konrad Poliszak, Kamil Szkaradek (58′ Igor Świerczek).

Tomasz Rogóż (trener AP CANPACK Okocimski): -„Mecz o którym chciałoby się jak najszybciej zapomnieć, a przede wszystkim o pierwszej połowie, w której popełniliśmy kilka bardzo prostych błędów w ustawieniu oraz w rozegraniu piłki w ataku pozycyjnym co skrzętnie wykorzystał przeciwnik i do przerwy przegrywaliśmy trzema bramkami.

Pomimo poprawy gry w drugiej połowie nie udało się już odwrócić losów spotkania. Bardzo liczę na zespół, że odpowiednio zareaguje na tą porażkę i już w najbliższy wtorek w pełni się zrehabilituje.”