30 marca 2018

Inauguracja rundy rewanżowej w Gnojniku

Już w najbliższą sobotę 31 marca przed drużyną CANPACK Okocimskiego długo wyczekiwana inauguracja rundy wiosennej ligi okręgowej. Podopieczni trenera Rafała Polichta w meczu wyjazdowym zmierzą się z zespołem Pagenu Gnojnik. Początek spotkania wyznaczono na godzinę 15:00. Arbitrem głównym zawodów będzie Mariusz Krupa, natomiast sędziami liniowymi zostali Tomasz Sopata oraz Mirosław Flasza z Bochni.

Drużyna Pagenu Gnojnik do rundy rewanżowej przygotowywała się głównie na własnych obiektach. Oprócz treningów zespół trenera Jarosława Ulasa zdołał rozegrać sześć spotkań kontrolnych. Trzy z nich zakończyły się zwycięstwem Pagenu (Olimpia Kąty 9:5, Olimpia Bucze 5:3, Orzeł Dębno 5:3), dwukrotnie zanotowano wynik remisowy (Poręba Spytkowska 2:2, Iskra Łęki 2:2) oraz ponieśli jedną porażkę (Olimpia Wojnicz 1:8).

Jeśli chodzi natomiast o sytuację w tabeli, to ekipa z Gnojnika zakończyła rundę jesienną na 9 miejscu z 18 punktami na koncie (5 zwycięstw, 3 remisy oraz 5 porażek). Strata punktowa do liderującego CANPACK Okocimski wynosi już 19 punktów.

W rundzie jesiennej obie ekipy spotkały się na stadionie przy ul. Okocimskiej 34 w Brzesku, wtedy górą byli zawodnicy gospodarzy wygrywając po bramce Tomasza Gałki 1:0.

Drużyna CANPACK Okocimski Brzesko na tydzień przed startem rundy rewanżowej przeszła próbę generalną rozgrywając spotkanie w III rundzie Pucharu Polski, w którym pokonała A-klasową Koronę Niedzieliska 4:2. Ponadto zespół rozegrał cztery mecze sparingowe, w których zdołał zwyciężyć tylko w meczu z Metalem Tarnów 3:0. „Piwosze” rozegrali również dwa spotkania z BKS-em Bochnia, które zakończyły się wynikami 2:2. Jedyną porażkę jaką doznali w okresie przygotowawczym zanotowali w meczu z Tarnovią Tarnów ulegając 0:3.

Komentarze