11 marca 2017

Porażka w ostatnim meczu kontrolnym /foto/

Na tydzień przed spotkaniem w Pucharze Polski zespół Marcina Manelskiego rozegrał mecz kontrolny ze Strażakiem Mokrzyska. Spotkanie to zakończyło się porażką „Piwoszy” którzy ulegli na własnym terenie 1:2. Autorami bramek byli: Marcin Woda i Łukasz Dziedzic dla zespołu Tomasza Rogóża oraz Jarosław Święch dla zespołu Okocimskiego.

Okocimski KS Brzesko  – Strażak Mokrzyska 1:2
Bramki: Jarosław Święch (k) – Marcin Woda (k), Łukasz Dziedzic.

Okocimski KS: Nikodem Śnieg – Łukasz Kołodziej, Marcin Manelski, Arkadiusz Goryczka, zawodnik testowany – Maciej Pawlik, Michał Zydroń, Mateusz Brzyk, Alex Lis, Kamil Socha – Dawid Lizak. Grali również Karol Jurkiewicz, Jarosław Święch, Tomasz Grzyb.

Mocno osłabiony kadrowo zespół Okocimskiego podejmował na własnym terenie ligowego rywala z Mokrzysk. W spotkaniu zabrakło kilku podstawowych zawodników m.in. Mateusza Stolarza, Andrzeja Ryglowskiego, Radosława Jacka, Tomasza Gałki, Konrada Kołodzieja i Jakuba Barana. Szkoleniowiec „Piwoszy” mógł za to przyglądnąć się młodszym zawodnikom takim jak: Nikodem Śnieg, Mateusz Brzyk czy Alex Lis.

„Piwosze” jako pierwsi stracili gola po faulu Arkadiusza Goryczki w polu karnym. Pewnym egzekutorem „jedenastki” okazał się Marcin Woda, który dał prowadzenie Strażakowi. Do wyrównywania doprowadził wprowadzony w drugiej połowie Jarosław Święch, który podobnie jak rywale zdobył bramkę z rzutu karnego. Zwycięskiego gola zdobył w końcówce Łukasz Dziedzic, który wykorzystał błąd Karola Jurkiewicza, który nie opanował futbolówki po stałym fragmencie gry w wykonaniu zawodników z Mokrzysk.

Zapraszamy również do obejrzenia zdjęć z sobotniego spotkania. Ich autorem jest Grzegorz Golec z RDN Małopolska.

Zdjęcia

Komentarze