10 września 2017

Rafał Policht: "Zwycięzców się nie sądzi"

Rafał Policht (CANPACK Okocimski KS): – Mamy trzy punkty, to był cel jaki chcieliśmy tu osiągnąć. Na odprawie przedmeczowej rozmawialiśmy na ten temat. Byłem przekonany, że to będzie jeden z trudniejszych meczów jaki będziemy grać w tej rundzie. I to wszystko się sprawdziło. W pierwszej połowie za dużo było rozluźnienia, nie wyszliśmy po prostu z szatni. W drugiej połowie ta gra wyglądała już zupełnie inaczej. Porozmawialiśmy sobie w szatni po męsku i przyniosło to efekty.

Mieliśmy swoje sytuacje, których nie umieliśmy wykorzystać. Gdyby wcześniej udało się strzelić na 2:0 to mecz wyglądałby zupełnie inaczej. Po za tym to jest specyficzny teren, boisko nie jest duże. Spodziewaliśmy się, że będzie to mecz walki, kto kogo fizycznie zdominuje to zabierze trzy punkty. Cieszymy się ze zwycięstwa i jedziemy dalej. Zwycięzców się nie sądzi.