29 czerwca 2020

Kamil Król asystentem seniorów oraz koordynatorem Akademii

Miło nam poinformować, że dotychczasowy trener Naszej Akademii Kamil Król został włączony do sztabu szkoleniowego pierwszej drużyny CANPACK Okocimski Brzesko, w której będzie pełnić rolę asystenta trenera Tomasza Rogóża. Ponadto szkoleniowiec obejmie funkcję koordynatora Akademii Piłkarskiej, która wcześniej przypadła trenerom Tomaszowi Rogóżowi oraz Markowi Małysie.

Nowe obowiązki, których podjął się szkoleniowiec spowodowały, że Kamil Król musiał odejść z V-ligowej Raby Książnice, której był szkoleniowcem przez 2,5 roku. –„Ten czas spędzony w klubie wspominam bardzo dobrze, udało się awansować do ligi okręgowej, zbudować mocna drużynę, której gra i pomysł na boisku mógł się podobać. Chcieliśmy grać widowiskowo i ładnie dla kibiców. Drużyna jak i zawodnicy zrobili duży progres. W tym momencie będę drugim trenerem seniorów Okocimskiego Brzesko występującego w IV lidze oraz Koordynatorem Akademii Okocimskiego, więc ze względów na nowe obowiązki nie mógłbym w 100% poświęcać się pracy w Książnicach.”

Trener Kamil Król jest w Klubie z Okocimskiej 34 od 2018 roku. W tym czasie prowadził zespoły trampkarzy oraz juniorów starszych, których nadal będzie opiekunem. Ponadto szkoleniowiec bardzo dobrze rozeznany jest w środowisku piłkarskim z naszego regiony. Oprócz pracy w CANPACK Okocimski szkoleniowiec trenować będzie również juniorów młodszych Szreniawy Nowy Wiśnicz.

Trenerowi życzymy powodzenia w rozwoju Klubu oraz Akademii.

źródło: własne/futmal.pl

Komentarze