12 lipca 2019

Porażka w pierwszym meczu sparingowym

Porażką 0:1 zakończył się pierwszy mecz sparingowy w okresie przygotowawczym do startu nowego sezonu IV ligi gr wschodniej, w którym to podopieczni trenera Tomasza Rogoża podejmowali Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Jedynego gola w spotkaniu zdobył w drugiej połowie Jakub Banasik.

Szkoleniowiec „Piwoszy” w dzisiejszym meczu miał okazję zobaczyć w akcji kilku nowych zawodników oraz juniorów starszych, którzy stopniowo będą wprowadzania do zespołu seniorskiego.  Mimo porażki, zawodnicy z Brzeska mogli pokusić się o zdobycz bramką, jednak zabrakło wykończenia w decydującym momencie akcji. Najbliżej zdobycia gola był natomiast Sergiusz Kostecki, którego strzał zatrzymał się na poprzeczce bramki gospodarzy.

Następne kontrolne spotkanie zespół rozegra już w najbliższą sobotę 13 lipca gdzie zmierzy się z Węgrzcanką Węgrzce Wielkie z IV ligi gr zachodniej. Zawody te rozegrane zostaną w Podłężu o godzinie 11:00.

Mecz sparingowy
Bruk-Bet Termalica Nieciecza – CANPACK Okocismki Brzesko 1:0
Bramki: Jakub Banasik.

Okocimski KS: Karol Jurkiewicz, Tomasz Jagiełka, Jakub Kurek,Sergiusz Kostecki, Dawid Lizak, Michał Waśko, Arkadiusz Goryczka, Michał Grzesicki, Łukasz Kulig, Marcin Woda, Konrad Kołodziej, Adrian Sławek, zawodnik testowany, Jakub Baran, Jakub Duda, Maciej Pawlik, Jakub Mendel, Sebastian Musiał, Jakub Olchawa, zawodnik testowany.

Komentarze