20 maja 2019

Rafał Policht o niedzielnym meczu

Rafał Policht (trener CANPACK Okocimski Brzesko): -„Można powiedzieć, że piłkarskie powiedzeni o niewykorzystanych sytuacjach to nasze drugie imię. Dziś przegrywamy kolejny mecz na własne życzenie przez co sami zabieramy sobie punkty, które są nam bardzo potrzebne. Ciężko to zaakceptować i trudno z tym żyć ale to nie jest czas żeby teraz spuścić nisko głowy i poddać się. Zostały nam do rozegrania trzy mecze i musimy robić wszystko co w naszej mocy żeby zdobywać kolejne punkty.

Każda strata punktów komplikuje nam sytuacje w tabeli, zwłaszcza że jest tak ciasno i kilka drużyn jest zamieszanych w spadek z tej ligi. Najbardziej jednak martwi mnie to że dzisiejsza przegrana może namieszać w naszych głowach bo zaczyna być to już irytujące. Kolejny mecz w którym powinniśmy zdobywać punkty, a prezentujemy je przeciwnikowi.

Mimo, że przyszło nam grać na sztucznej murawie to nie sadze by był to jakiś problem. Bardzo fajne boisko przyjemnie się gra na takie płycie i na pewno nie miało to wpływu na końcowy wynik.”

Komentarze