4 lutego 2019

Rafał Policht o pierwszym sparingu

Rafał Policht (trener CANPACK Okocimski Brzesko): -„Nie mamy możliwości trenować na dużym boisku, więc każdy rozegrany mecz sparingowy będzie dla nas cenny etapem przygotowań. Mieliśmy dziś okazję przypomnieć sobie schemat poruszania się po boisku. Spotkanie to było jednocześnie możliwością pokazania się nowym zawodnikom i pod tym kątem traktuje ten mecz. Nowi zawodnicy mieli okazję udowodnić w jakim stopniu będą mogli nam pomóc w rundzie rewanżowej.

Mimo, że nie mogli rozegrać całego spotkania to mam już swoje przemyślenia i uważam, że dwóch, trzech zawodników jeżeli tylko udowodni swoją jakość w kolejnych meczach to mają szanse żeby u nas zostać i dołączyć do naszej kadry.


Okres przygotowawczy przebiega zgodnie z planem, wykonujemy naszą pracę tak jak sobie to założyliśmy, a w piątek rozpoczęliśmy serię spotkań kontrolnych, które będą rozgrywane co tydzień aż do 10 marca. Na pewno będzie to intensywny czas, będzie dużo meczy oraz dużo gry żeby w pełni przygotować się do rundy wiosennej.”

Komentarze