3 lutego 2019

Pierwszy sparing na remis

Zespół trenera Rafała Polichta w piątkowy wieczór rozegrał swój pierwszy mecz kontrolny w okresie przygotowawczym do rundy rewanżowej IV ligi gr. wschodniej. Rywalem „Piwoszy” był przedstawiciel ligi okręgowej Gdovia Gdów, z która zremisował 2:2.

Mimo, że spotkanie lepiej ułożyło się dla naszego rywala, który za sprawą Kwiatkowskiego objął prowadzenie to w drugiej odsłonie swoją skutecznością popisał się Tomasz Gałka, który dwukrtonie wpisała się na listę strzelców. Wynik piatkowego meczu ustalił były zawodnik CANPACK Okocimski Konrad Cebula, który pokonała naszego bramkarze w ostatniej akcji meczu.

W piątek szkoleniowiec „biało-zielonych” miał okazję przyjrzeć się czterem nowym zawodnikom, którzy przymierzani są do gry w brawach klubu z Okocimskiej 34. Ponadto w meczu zagrali Konrad oraz Łukasz Kołodziej, którzy ostatnią rundę spędzili na wypożyczeniu w Sokole Maszkienice.

CANPCK Okocimski Brzesko – Gdovia Gdów 2:2

Bramki: Tomasz Gałka x2, Kwiatkowski, Konrad Cebula.

Okocimski KS: Nikodem Śnieg – Mateusz Wawryka, Daniel Policht, Konrad Kołodziej, Jakub Baran – Arkadiusz Goryczka, Tomasz Grzyb, zawodnik testowany, Sergiusz Kostecki, Przemysław Bury – Dawid Lizak oraz Jakub Kurek, Tomasz Gałka, zawodnik testowany, Łukasz Kulig, zawodnik testowany, Łukasz Kołodziej, zawodnik testowany.

Komentarze