31 sierpnia 2018

Rewanż za Puchar Polski

W sobotnie popołudnie zespół CANPACK Okocimski Brzesko rozegra kolejne ligowe spotkanie, w którym podejmie GKS Drwinia. Początek meczu wyznaczony został na godz. 17:00 na stadionie przy ul. Okocimskiej 34 w Brzesku. Głównym arbitrem sobotnich zawodów będzie Agnieszka Olesiak z Limanowej. 


W obecnych rozgrywkach IV ligi gr wschodniej zespół z Drwini uzbierał na swoim koncie 7 punktów (2 zwycięstwa, 1 remis, 1 porażka) co pozwala drużynie na zajęcie wysokiego 4 miejsca w ligowej tabeli. W ostatniej kolejce podopieczni trenera Mateusza Stańca podzielili się punktami z Watrą Białka Tatrzańska, z którą zremisowali 4:4. Bramki w tym spotkaniu strzelali Grzegorz Mus, Sebastian Palonek oraz dwukrotnie Roman Stepankov, który jednocześnie nie będzie mógł wystąpić w sobotnim meczu ze względu na cztery żółte kartki, który zobaczył w poprzednich meczach.

Warto zaznaczyć, że zespół GKS Drwini bardzo dobrze radzi sobie w rozgrywkach Pucharu Polski, w kótrych na szczeblu centralnym w ramach I rundy zmierzy się z III ligową Wisłą Puławy.

Ostatnie spotkania GKS Drwini:
GKS Drwinia – Watra Białka Tatrzańska 4:4
Poprad Muszyna – GKS Drwinia 2:0
GKS Drwinia – Orkan Szczyrzyc 2:0

Sobotnie spotkanie będzie idealną okazję dla zespołu CANPACK Okocimski, żeby zrewanżować się za porażkę w finałowym starciu Pucharu Polski okręgu tarnowskiego, gdzie w doliczonym czasie gry po golach Wojciecha Tomali oraz Patryka Kury „Piwosze” ulegli 0:2. W sobotę na swoje poczynania boiskowe będzie musiał uważać za to obrońca Daniel Policht, który ma na swoim koncie 3 żółte kartki, kolejna wyeliminuje zawodnika z gry w najbliższym spotkaniu. W ostatniej kolejce podopieczni trenera Rafała Polichta ulegli rezerwą Sadnecji Nowy Sącz 1:3, a jedyną bramkę dla przyjezdnych zdobył wspominany Daniel Policht.

Ostatnie spotkania CANPACK Okocimski Brzesko
Sandecja II Nowy Sącz – CANPACK Okocimski Brzesko 3:1
CANPACK Okocimski Brzesko – Unia Tarnów 0:1
Glinik Gorlice – CANPACK Okocimski Brzesko 1:3

5 kolejka:

Orkan Szczyrzyc Limanovia Limanowa 24 października, 15:00
Poprad Muszyna Dunajec Zakliczyn 1 września, 16:00
Watra Białka Tatrzańska LKS Szaflary 2 września, 17:00
CANPACK Okocimski KS Brzesko GKS Drwinia 1 września, 17:00
Lubań Maniowy Sandecja II Nowy Sącz 1 września, 16:00
Barciczanka Barcice Unia Tarnów 1 września, 17:00
Bocheński KS Glinik Gorlice 1 września, 15:30
Olimpia Pisarzowa Tarnovia Tarnów 2 września, 17:00
Komentarze