31 marca 2018

Pewna wygrana „Piwoszy” w Gnojniku

Pomyślnie wypadła inauguracja rundy wiosennej w wykonaniu CANPACK Okocimski Brzesko, którzy wynikiem 3:0 pokonali zespół Pagenu Gnojnik. Bramki w tym spotkaniu zdobyli Przemysław Bury oraz dwukrotnie Daniel Policht. O wyższy wynik mógł postarać się również Sergiusz Kostecki, który nie zdołał wykorzystać rzutu karnego (bramkarz obronił). Ponadto zespół gospodarzy kończył spotkanie w osłabieniu, gdyż w 40 minucie drugą żółtą kartkę otrzymał Marcin Misina.

W sobotnim spotkaniu w zespole z Brzeska swój debiut zanotował pozyskany w przerwie zimowej bramkarz Krystian Jaszczyński. Zawodnik rozegrał pełne 90 minut, nie wpuszczając przy tym żadnego gola.

Przemysław Bury 76, Daniel Policht 83, 89.