29 marca 2018

Pewna wygrana młodzików

Od pewnego zwycięstwa rozpoczęli rundę rewanżową zawodnicy trenera Marka Małysy, którzy w czwartkowe przedpołudnie pokonali zespół Karola Wadowice 2:1. Autorami bramek dla zespołu „Piwoszy” zostali: Michał Siudut oraz Kacper Rojkowicz.

Mimo groźnych ataków jakie przeprowadzał zespół AP CANPACK Okocimski w pierwszej połowie to zespół z Wadowic cieszył się z prowadzenia, który uzyskał pod koniec pierwszej połowy. Niekorzystny wynik nie podłamał zawodników, którzy dzięki dużej woli walki pokazali, że potrafią odwrócić losy spotkania na własną korzyść.

Młodziki (Małopolska Liga Młodzików)
AP CANPACK Okocimski Brzesko – Karol Wadowice 2:1
Bramki dla Okocimski: Michał Siudut 45, Kacper Rojkowicz 51.

Okocimski KS: Jakub Lipka, Jakub Ciuruś, Patryk Jawień, Marcel Kubala, Dawid Lis, Szymon Mida, Michał Siudut, Igor Uryga, Kacper Rojkowicz, Kacper Pasula, Wiktor Włodek oraz Dawid Poliszak, Kacper Majda, Mikołaj Jędrzejczyk, Dawid Barnaś, Kamil Marecik, Piotr Pitaś.

Marek Małysa (trener Okocimski): – Jestem zadowolony z postawy zawodników oraz charakteru jaki dziś wykazali. Mimo, że mecz nie ułożył się po naszej myśli to walczyliśmy do końca. Nie wykorzystaliśmy swoich sytuacji w pierwszej połowie, które były fajne wypracowane przez zespół. Straciliśmy bramkę po złym naszym ustawieniu przez co musieliśmy gonić wynik.

Każdy oczekiwał tego pierwszego spotkania, które udało się rozegrać na fajnie przygotowanym boisku. Wydaje mi się, że jak na pierwsze spotkanie to mecz mógł się podobać kibicom. Z meczu na mecz powinno być lepiej, gdyż co raz więcej czasu będziemy spędzać na dużych boiskach trawiastych.

Kacper Rojkowicz (zawodnik AP CANPACK Okocimski): -Uważam, że rozegraliśmy bardzo dobry mecz, w którym przeważaliśmy. Niestety pod koniec pierwszej połowy straciliśmy bramkę przez co trochę straciłem wiarę w pozytywny wynik. Na szczęście później wszystko ułożyło się po naszej myśli i zdołaliśmy wygrać to spotkanie.