15 marca 2016

Informacje organizacyjne przed sobotnim meczem (aktualizacja)

Już w najbliższą sobotę 19 marca piłkarze Okocimskiego zainaugurują zmagania w rundzie wiosennej. Po wycofaniu pierwszego zespołu „Piwoszy” z II ligi drużynę seniorów stanowić będą rezerwy Okocimskiego, które występują w klasie okręgowej.

Wszystkie wiosenne mecze rezerw zostaną rozegrane na stadionie przy ul. Okocimskiej 34. Ustalono symboliczne ceny biletów wstępu: 5 zł – normalny (na wszystkie miejsca), 3 zł – ulgowy. Kobiety i dzieci do lat 13 wejdą na stadion za darmo. Zdajemy sobie sprawę, że jesienią na wszystkie mecze rezerw obowiązywał wstęp wolny, jednakże z uwagi na trudną sytuację finansową w jakiej znalazł się klub postanowiliśmy wprowadzić symboliczne ceny wejściówek, z których dochód pozwoli na pokrycie kosztów organizacji zawodów. W sprzedaży są również karnety na rundę wiosenną w cenie 30 zł. Członkowie klubu, którzy opłacili składki na 2016 rok mają prawo do tzw. karnetu członkowskiego uprawniającego do darmowego wstępu na zawody.

Sekretariat klubu przy ul. Okocimskiej 34 w tym tygodniu czynny jest w następujących godzinach:
Czwartek: 12:30 – 16:30
Piątek: 8:30 – 12:30

Ze względów technicznych szatnie zawodników oraz sędziów zostały przeniesione do budynku klubowego przy ul. Okocimskiej.

Dzięki uprzejmości Browaru Okocim do dyspozycji kibiców będzie udostępniony parking zakładowy od strony ulicy Okocimskiej. Bramy parkingu otwarte zostaną na godzinę przed każdym meczem.

Komentarze