26 stycznia 2016

Relacja z Nadzwyczajnego Walnego Zebrania Członków

Sala Obrad Urzędu Miejskiego w Brzesku była w poniedziałkowy wieczór miejscem Nadzwyczajnego Walnego Zebrania Członków Okocimskiego Klubu Sportowego. Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem członków klubu, zawodników, kibiców oraz przedstawicieli mediów. Nie zabrakło zaproszonych na tę okoliczność gości. Obecni byli między innymi przedstawiciele Małopolskiego Związku Piłki Nożnej: prezes Ryszard Niemiec, wiceprezes Tadeusz Kędzior oraz członek prezydium Zbigniew Lach. Gminę Brzesko reprezentował jej sekretarz Stanisław Sułek.

Głównym tematem spotkania było omówienie sytuacji finansowej klubu po wycofaniu się sponsora generalnego. Nie obyło się bez burzliwych dyskusji. Rezygnację złożyła wiceprezes ds. finansowych Ewa Witkowska. Głównym punktem okazało się wystąpienie prezesa Ryszarda Niemca, który w ubiegłym tygodniu z własnej inicjatywy spotkał się w Krakowie z wiceprezesem firmy Can-Pack S.A. Stanisławem Waśką. Jak sam stwierdził to od zaangażowania finansowego miasta zależy, czy firma Can-Pack S.A. w dalszym ciągu będzie finansować Okocimski KS. W tym celu prezes Niemiec zapowiedział swój udział w zaplanowanej na czwartek 28 stycznia na godzinę 10:00 Sesji Rady Miejskiej w Brzesku poświęconej m.in. głosowaniu nad budżetem Gminy na 2016 rok, na której będzie prosił radnych o wsparcie finansowe dla brzeskiego klubu.

Po tym wystąpieniu członkowie zebrania na wniosek przewodniczącego Adama Oleksiaka jednogłośnie zadecydowali o przerwaniu obrad i dokończeniu ich za tydzień, w poniedziałek 1 lutego o godzinie 18:00 w Sali Obrad Urzędu Miejskiego w Brzesku.

Fot. Dawid Zachara

[Best_Wordpress_Gallery id=”16″ gal_title=”25.01.2016 Nadzwyczajne Walne Zebranie”]

Komentarze