19 kwietnia 2015

Trenerzy o meczu w Stargardzie

blekitni_oks_1415_1

Tomasz Kulawik (trener Can-Pack Okocimskiego): – Sztuką było przegrać ten mecz. W pierwszej połowie powinniśmy rozstrzygnąć to spotkanie. Uważam, że to głównie zadecydowało o tym, że przegraliśmy. Błękitni wykorzystali sytuację z 90 minuty i wygrali spotkanie.

Krzysztof Kapuściński (szkoleniowiec Błękitnych Stargard Szczeciński): – Mimo, że gra w naszym wykonaniu nie była porywająca potrafiliśmy rozstrzygnąć losy meczu na swoją korzyść. Należą się słowa uznania dla moich zawodników. Powoli musimy zapomnieć o Pucharze Polski i zacząć koncentrować się na lidze. Chwała drużynie za to, że w takim meczu potrafimy zdobyć trzy punkty. Tydzień temu w Legionowie byliśmy zdecydowanie lepsi, mieliśmy dużo więcej sytuacji i w 95 minucie dostaliśmy bramkę na 2:1. To co los zabierze w jednym meczu, w drugim odda. Widzę, że to napięcie, które towarzyszy moim zawodników już od dwóch miesięcy zaczyna powoli z nich schodzić. Z każdym dniem, z każdym tygodniem powinno być lepiej.