2 czerwca 2014

Ostatni mecz w Brzesku z czerwienią w tle

Piłkarze Can-Pack Okocimskiego Brzesko po raz ostatni zaprezentowali się przed własną publicznością w rozgrywkach I ligi. Piwosze mimo ambitnej gry ulegli Wiśle Płock 1:2. Bramkę dla Okocimskiego zdobył w 18 minucie spotkania Sani Goringo Abubakar. Gospodarze kończyli mecz w „ósemkę” po czerwonych kartkach Davida Kwieka, Łukasza Tymińskiego i Konrada Cebuli

Piwosze w ostatnim meczu rozgrywanym w Brzesku zaprezentowali się z dobrej strony. Takiej postawy niestety zabrakło w poprzednich spotkaniach i wynikiem tego jest spadek brzeszczan do niższej klasy rozgrywkowej. Przed zawodnikami Roberta Orłowskiego jest jeszcze spotkanie z Flotą Świnoujście, w szkoleniowiec Piwoszy nie będzie mógł skorzystać z kontuzjowanego Michała Nawrota, oraz pauzujących za czerwone kartki obejrzane w spotkaniu z Wisłą Płock Konrada Cebuli i Łukasza Tymińskiego (Sytuacja w której okocimski kończy mecz w „ósemkę” powtarza się drugi raz w tym sezonie. Poprzednio w spotkaniu Puszcza-Okocimski zakończonym zwycięstwem niepołomiczan 4:0)

Can-Pack Okocimski KS Brzesko 1-2 Wisła Płock
Sani Goringo Abubakar 19 – Tomasz Grudzień 17, Bartłomiej Sielewski 65

Can-Pack Okocimski: 30. Mateusz Kuchta – 4. Mateusz Wawryka (84, 10. Konrad Cebula), 23. Radosław Jacek, 5. Łukasz Sosnowski, 6. Bartosz Sobotka – 13. Sani Goringo Abubakar, 20. Daniel Brud (70, 17. Robert Smoliński), 14. Łukasz Tymiński, 8. Bruno Żołądź, 18. Jakub Kapsa (76, 9. Patryk Stefański) – 22. David Kwiek.

Wisła Płock: 87. Seweryn Kiełpin – 20. Cezary Stefańczyk, 23. Paweł Magdoń, 14. Marko Radić, 16. Fabian Hiszpański – 7. Krzysztof Janus, 5. Bartłomiej Sielewski, 4. Jacek Góralski, 25. Filip Burkhardt (90, 17. Damian Dombrowski), 8. Paweł Kaczmarek (80, 18. Michał Sadowski) – 13. Tomasz Grudzień (74, 32. Dawid Jabłoński).

żółte kartki: Kapsa, Tymiński, Kwiek, Smoliński – Janus, Sielewski.
czerwone kartki: Łukasz Tymiński (90. minuta, Okocimski KS, za drugą żółtą), Konrad Cebula (90. minuta, Okocimski KS, za niesportowe zachowanie), David Kwiek (90. minuta, Okocimski KS, za faul taktyczny).

sędziował: Robert Marciniak (Kraków).