1 kwietnia 2014

Występ Mateusza Kuchty w reprezentacji U-18

Bramkarz Can-Pack Okocimskiego Brzesko Mateusz Kuchta rozegrał pełne 90 minut w spotkaniu Młodzieżowej Reprezentacji Polski U-18 z rówieśnikami z Finlandii

Mecz rozegrano w Piotrkowie Trybunalskim. Zakończyło się on remisem 3:3. Bramki dla podopiecznych Rafała Janasa zdobyli: Robert Bartczak w 36 minucie, Jakub Łukowski w 78 minucie i Damian Garbacik w 81 minucie spotkania.

Polska: 1. Mateusz Kuchta – 2. Kamil Dankowski (79, 4. Damian Ciechanowski), 8. Wojciech Kochański, 3. Jan Bednarek, 7. Damian Garbacik – 19. Paweł Stolarski (79, 15. Mateusz Grzybek), 5. Damian Rasak (46, 18. Korneliusz Sochań), 16. Chris Jastrzembski (60, 17. Jakub Łukowski), 14. Grzegorz Tomasiewicz, 6. Robert Bartczak – 11. Oskar Zawada (79, 9. Adam Buksa).

Finlandia: 12. Miikka Mujunen – 6. Topi Pasi, 3. Akseli Kalermo, 4. Alex Lehtinen, 14. Roni Peiponen (88, 13. Ilmari Ylönen) – 16. Tuomas Lähdesmäki (65, 18. Iiro Järvinen), 11. Anselmi Nurmela, 8. Richard Jensen, 10. Saku Savolainen, 15. Santeri Kumpula (65, 7. Topias Tiainen) – 17. Elias Ahde (78, 9. Karim Jouini).

Spotkanie rewanżowe zostanie rozegrane 3 kwietnia (czwartek) w Bełchatowie o godzinie 18:00