17 marca 2014

Ważna informacja dotycząca darmowych wejściówek

Can-Pack Okocimski Brzesko informuje o tym iż młodzież szkolna jak i pozostałe osoby, którym przysługują darmowe wejściówki na spotkania Piwoszy, w I lidze zobowiązani są o przesłanie listy osób biorących udział w meczach Can-Pack Okocimskiego na 3 dni przed każdym meczem.

W przypadku najbliższego spotkania z Miedzią Legnica, zgłoszenia na darmowe wejściówki będą przyjmowany wyłącznie do środy tj. 19 marca do godziny 14:00. Zgłoszenia nadesłane po terminie nie będą brane pod uwagę przy tworzeniu list zbiorczych na spotkania Can-Pack Okocimskiego Brzesko w rundzie wiosennej sezonu 2013/2014!!!.

Na mecze rozgrywane w soboty, zgłoszenia będą przyjmowane do środy poprzedzającej mecz, a w przypadku meczu rozgrywanego w środę (21 maja godz. 17:00 Can-Pack Okocimski – Stomil Olsztyn) zgłoszenia będą przyjmowane do piątku tj. 16 maja

Pozwoli to uniknąć zbędnego zamieszania jakie miało miejsce w przypadku ostatniego meczu ligowego z PGE GKS Bełchatów oraz usprawnić wejście każdemu, kto będzie na liście.

Zgłoszenie powinno być w formie listy zbiorczej, z uwzględnioną nazwą szkoły z której zgłoszenie pochodzi. Indywidualne zgłoszenia osób, bez uwzględnienia szkoły do której się uczęszcza nie będą brane pod uwagę!!!.

Zgłoszenia powinno zawierać: imię, nazwisko, PESEL, nazwę szkoły

Należy je przesyłać w formie mailowej na adres: klub@okocimski.com lub rzecznik@okocimski.com

Komentarze