15 października 2013

Specjalna oferta dla uczniów szkół z powiatu brzeskiego

Mając na uwadze to iż piłka nożna jest sportem dominującym w naszym kraju (a zwłaszcza w naszym województwie gdzie mamy takie drużyny jak Wisła Kraków, Cracovia, Sandecja Nowy Sącz, Termalica Bruk-Bet Nieciecza, Kolejarz Stróże, Puszcza Niepołomice czy też Okocimski KS Brzesko) chcielibyśmy zachęcić uczniów wszystkich okolicznych szkół do regularnych odwiedzin Naszego stadionu przy ul. Okocimskiej 34 by móc razem dopingować drużynę „Piwoszy”

Wejściówki na mecz dla uczniów będą oczywiście darmowe do końca sezonu 2013/2014, gdyż zależy nam na jak największej frekwencji, popularyzowania sportu, oraz Okocimskiego Klubu Sportowego wśród młodzieży z okolicznych szkół.
Warunek jaki trzeba spełnić móc dostać się na stadion Miejski w Brzesku to przesłanie nam pocztą elektroniczną (e-mail) na dwa dni przed każdym meczem listy osób które wybierają się na mecz, poprzez podanie imienia, nazwiska oraz numeru PESEL, co umożliwi wejście uczniom na stadion. Adres mailowy klubu to : klub@okocimski.com lub rzecznik@okocimski.com. (telefon do klubu 14 66 308 64)


Okocimski KS Brzesko – Termalica Bruk-Bet 19 października, 14:00

Okocimski KS Brzesko – GKS Tychy 2 listopada, 13:00

Okocimski KS Brzesko – Flota Świnoujście 16 listopada, 12:00

Okocimski KS Brzesko – Sandecja Nowy Sącz 23 listopada godz. 12.00

Na każdy z wymienionych meczów w imieniu zawodników Okocimskiego serdecznie zapraszamy, oraz liczymy na gorący doping. Ze swojej strony gwarantujemy znakomitą zabawę i gorącą atmosferę. Liczymy na Waszą obecność.
Do zobaczenia na Okocimskiej 34

TK

Komentarze