29 maja 2012

Juniorzy młodsi zagrają w barażach

Juniorzy młodsi Okocimskiego KS Brzesko w meczu kończącym zmagania w 1. lidze Juniorów Młodszych TOZPN-u pokonali Piast Czchów. W meczu na szczycie „Piwosze” dzięki trafieniu Mateusza Wawryki okazali się lepsi o jedną bramkę (1:0) od czchowian i zakończyli sezon bez porażki, gromadząc na swoim koncie 38 punktów, a złożyło się na to 12 zwycięstw i 2 remisy. Bilans bramkowy brzeszczan również jest imponujący – 63-6 !  Teraz przed podopiecznymi Jana Chrabąszcza baraże, w których prawdopodobnie zmierzą się z Unią Tarnów (13 i 20 czerwca).

Trener Juniorów Młodszych OKS Jan Chrabąszcz po meczu powiedział: Bardzo się cieszę ze zwycięstwa i awansu do baraży o udział w Lidze Małopolskiej. Stawka dzisiejszego meczu powodowała pewne usztywnienie moich piłkarzy na początku spotkania. Z każdą kolejną minutą zyskiwaliśmy jednak przewagę w meczu, lecz nie udawało się tego przypieczętować szybko zdobytą bramką. Nasi rywale też mieli swoje okazje, ale bez zarzutów spisywała się nasza linia obrony. Piękną bramkę w ostatnich minutach zdobył Mateusz Jędryka dając nam kolejne zwycięstwo i awans do baraży. Jestem bardzo zadowolony z gry całego mojego zespołu w dzisiejszym spotkaniu jak również w całym sezonie. Nasze wyniki mówią same za siebie: 12 zwycięstw, 2 remisy, 63 zdobyte bramki a stracone tylko 6. Teraz czeka nas 2 tygodnie przerwy w grze. Na 13 i 20 czerwca zaplanowane są spotkania barażowe, które rozegramy z wszystko na to wskazuje bardzo silnym zespołem Unii Tarnów. Myślę, iż jeżeli będziemy grali tak jak dotychczas to o końcowy wynik jestem spokojny.

Okocimski Brzesko – Piast Czchów 1-0 (0-0)
1-0 Mateusz Jędryka 77

Okocimski zagrał w składzie: Kania – Paterek, Krokosz, Stolarz, Ryglowski, Kurzywilk, Jędryka (78′ Grzesik), Stąsiek (65′ Baran), Szczygieł (77 Buchowicz), Marcinów (74′ Płaneta), Więcek.