11 czerwca 2024

Bramki z meczu z Kolejarzem Stróże

Prezentujemy bramki jakie padły w meczu z Kolejarzem Stróże, którego Okocimski pokonał wynikiem 7:0. Przypomnijmy, że na listę strzelców wpisał się Maciej Węgrzyn, Arkadiusz Zuzia, Szymon Kozieł oraz dwukrotnie Konrad Kuliszewski i Marcel Kubala. Autorem nagrania jest Piotr Kościółek.

5 czerwca 2024

Bramki z meczu z Rzezawianką Rzezawa

Prezentujemy bramki jakie padły w meczu pomiędzy Okocimskim II Brzesko, a Rzezawianką Rzezawa. Przypomnijmy, że na listę strzelców wpisali się Nikodem Mgłosiek oraz Mateusz Panna, który zanotował trafienie samobójcze. Autorem nagrania jest Piotr Kościółek.

3 czerwca 2024

Bramka z meczu z Dunajcem Nowy Sącz

Prezentujemy jedynego gola jaki padł w meczu pomiędzy Okocimskim Brzesko, a Dunajcem Nowy Sącz. Jego autorem został zawodnik gości Łukasz Kruczek, który wpisał się na listę strzelców w 64 minucie. Autorem nagrania jest Piotr Kościółek.

31 maja 2024

Bramki z meczu z Sokołem Maszkienice

Przedstawiamy bramki z meczu pomiędzy Sokołem Maszkienice, a Okocimskim II Brzesko. Przypomnijmy, że na listę strzelców wpisali się Szymon Kozieł, Nikodem Mgłosiek (Okocimski) oraz Dawid Wójcik, Tomasz Kozieł i Norbert Martuszewski (Sokół). Autorem nagrania jest Piotr Kościółek.