16 maja 2023

Magazyn skrótów 27. kolejki

O godz. 19:00 na kanale Małopolskiego Związku Piłki Nożnej pojawi się skrót spotkań 27. kolejki IV ligi Małopolski. W Magazynie Skrótów będzie można zobaczyć sobotnie potyczkę Okocimskiego, który w meczu przed własną publicznością mierzył się z rezerwami pierwszoligowej Niecieczy. Zapraszamy do zapoznania się z materiałem.

 

6 maja 2023

Magazyn skrótów 25. kolejki

Na kanale Małopolskiego Związku Piłki Nożnej pojawił się skrót spotkań 25. kolejki IV ligi Małopolski. W Magazynie Skrótów tradycyjnie można zobaczyć mecz z udziałem Okocimskiego, który na własnym stadionie podejmował Unię Oświęcim. Zapraszamy do zapoznania się z materiałem.

25 kwietnia 2023

Magazyn skrótów 23.kolejki

Na kanale Małopolskiego Związku Piłki Nożnej pojawił się skrót spotkań 23. kolejki IV ligi Małopolski. W Magazynie Skrótów można zobaczyć sobotni mecz z udziałem Okocimskiego, który na własnym stadionie podejmował Glinik Gorlice. Zapraszamy do zapoznania się z materiałem.

 

11 kwietnia 2023

Magazyn skrótów 21. kolejki

Na kanale Małopolskiego Związku Piłki Nożnej pojawił się skrót spotkań 21. kolejki IV ligi Małopolski. W Magazynie Skrótów można zobaczyć sobotni mecz Okocimskiego z liderem Wiślanami Jaśkowice. Zapraszamy do zapoznania się z materiałem.

7 kwietnia 2023

Skrót z meczu z Kalwarianką

Przedstawiamy skrót meczu z ostatniej kolejki, w którym to Okocimsi Brzesko podejmował na własnym stadionie Kalwarianke Kalwaria Zebrzydowska. Spotkanie mimo dwukrotnego prowadzenia zakończyło się porażką „Piwoszy”, którzy ulegli 2:3.Autorem nagarnia jest Piotr Kościółek.

4 kwietnia 2023

Magazyn skrótów 20. kolejki

Na kanale Małopolskiego Związku Piłki Nożnej pojawił się skrót spotkań 20. kolejki IV ligi Małopolski. W Magazynie Skrótów można zobaczyć sobotni mecz Okocimskiego z Kalwarianką Kalwaria Zebrzydowska. Zapraszamy do zapoznania się z materiałem.